+38 (067) 231-00-01   +38 (044) 498–26–36

+38 (044) 498–26–37

г. Киев, ул. Дегтяревская, 25 а

coman@coman.com.ua

Шумоізоляційний паркан

Шумоізоляційний парканНегативний вплив постійного шуму на людський організм доведено і є досить небезпечним, тому якщо Ваш будинок розташовується поблизу с гучними об'єктами, то слід зробити рішучі дії щодо виправлення такої ситуації. Наприклад, Вам істотно може допомогти простий шумоізоляційний паркан, який здатний подавити звук від навіть досить гучних об'єктів.

Головна особливість забору шумоизоляционного в тому, що він створюється з використанням спеціальних сендвіч-панелей, які пригнічують і перенаправляють всі сторонні звуки, не даючи їм потрапити на Вашу територію. Але для того, щоб такий товар був максимально ефективним, його повинні виготовляти і встановлювати фахівці в своїй сфері, а інакше, Ви просто не відчуєте ніякого результату. Тому до вибору постачальника шумоізоляційних зборів варто підійти з особливою увагою.

Наш шумоізоляційний паркан може бути представлений в різному вигляді і розмірах, в залежності від побажань клієнтів та особливостей джерела шуму. Але так, як часто це транспортні магістралі, то досить буде використовувати вироби стандартної форми і розміру.

Використання шумоізоляційних зборів стає все більш популярним варіантом, так як вони довели свою високу ефективність і здатні пригнічувати навіть високий рівень звуку. Але тільки за умови, що джерело звуку буде знаходиться нижче огорожі, тому в деяких ситуаціях потрібен індивідуальний підхід по установці таких огорож.

Ви можете замовити у нас шумоізоляційні паркани за максимально доступними цінами, а ми запропонуємо Вам готові товари ще й дійсно швидко. Тому Ви можете нарешті-то забути про шум і забезпечити свою територію тишею, навіть якщо вона знаходиться зовсім недалеко від джерела шуму.