+38 (067) 231-00-01   +38 (044) 498–26–36

+38 (044) 498–26–37

г. Киев, ул. Дегтяревская, 25 а

coman@coman.com.ua

Сендвіч панелі для укосів оптом від виробника

Сендвіч панелі для укосів оптом від виробникаВам знадобилися сендвіч панелі для укосів оптом від виробника? Ви знаходитесь на потрібному сайті! Ми спеціалізуємося на них.

І можемо надати Вам сендвіч панелі для укосів оптом від виробника «US Kooler», які ми виготовляємо в трьох різних варіантах, точніше з трьома видами наповнювача, а саме - пінополіуретан, мінеральна вата і пінополістирол. Також саме наш завод виготовляє новинку, яку Ви більше ніде не знайдете - комбіновану сендвіч панель для укосів оптом від виробника - US-Komb. Також можливе виготовлення панелей з обкладанням з фанери, ДВП або ж ДСП.

Сендвіч панелі для укосів оптом від виробника зараз є найпопулярнішим по використанню товаром в даній області застосування таких матеріалів. Не відмовляйте собі і Ви! Ви гідні кращого!

Величезним плюсом покупки саме цього матеріалу є те, що сендвіч панелі для укосів оптом від виробника є найдовговічнышим матеріалом для елементів такого типу. Ви не знайдете більш зручного матеріалу для застосування в цій сфері. Вони мають чудові властивості тепло- і звукоізоляції. Також дані сендвіч панелі не бояться вологи і конденсату, є стійкими до різних видів грибка, до утворення цвілі. Сендвіч панелі для укосів досить прості в монтуванні, Вам не доведеться прикладати багато зусиль для їх надійного закріплення. І, звичайно ж, приємний бонус - естетично красивий зовнішній вигляд Ваших укосів.

Зверніться до нас одного разу для покупки сендвіч панелі для укосів оптом від виробника - і вони прослужать Вам довгі роки!