+38 (067) 231-00-01   +38 (044) 498–26–36

+38 (044) 498–26–37

г. Киев, ул. Дегтяревская, 25 а

coman@coman.com.ua

Будівництво холодильних камер

Будівництво холодильних камерХолодильні камери - необхідне промислове обладнання, без якого сьогодні неможливо уявити повноцінне функціонування багатьох підприємств. Такі камери потрібні для зберігання різноманітної продукції, для якої потрібно дотримуватися певного температурного режиму.

Будівництво холодильних камер має високу значимість. Це технологічно складний процес, який здійснюється висококваліфікованими фахівцями. Замовити будівництво холодильних камер можуть різні промислові організації, підприємства громадського харчування, фармацевтичні компанії, продуктові бази та багато інших. Довірити ж дану роботу варто професіоналам, які мають у цій сфері великий досвід, необхідне для будівництва холодильних камер обладнання та якісні матеріали. Важливим аспектом є і помірна цінова політика. Оптимальним співвідношенням всіх перерахованих характеристик і властивостей може в Україні похвалитися далеко не кожна компанія, яка пропонує послуги з будівництва обладнання.

Надійне будівництво холодильних камер здійснює за лояльними цінами Компанія US Kooler.

Наш завод оснащений потужною виробничою базою, яка дозволяє виготовляти сучасні, надійні холодильні камери. Наші об'єкти - це повноцінно функціонуючі камери з довгим експлуатаційним терміном.

Будівництво холодильних камер ми здійснюємо в досить стислі терміни, тому Вам не доведеться довго чекати необхідного обладнання. А помірні ціни на послуги роблять їх доступними для переважної більшості клієнтів.

Якщо Вас цікавить професійне будівництво холодильних камер, то звертайтеся до нас.