+38 (067) 231-00-01   +38 (044) 498–26–36

+38 (044) 498–26–37

г. Киев, ул. Дегтяревская, 25 а

coman@coman.com.ua

Виготовлення сендвіч панелей

Сендвіч панель отримала таку цікаву назву завдяки тришаровій будові. Конструкція панелі віддалено нагадує будову сендвіча (бутерброда). Це дві зовнішні оболонки і «начинка» між ними. Виготовлення сендвіч панелей передбачає використання різних за якісними характеристиками матеріалів як для зовнішніх шарів, так і для наповнення. Найбільш часто зовнішніми захисними шарами служать сталеві оцинковані листи. Цей матеріал відмінно протистоїть корозійним процесам та іншим агресивним впливам. Іноді в якості зовнішніх обкладок використовуються листи ДСП, ДВП, фанери. Такий варіант виготовлення сендвіч панелей більше підійде для внутрішньої обробки, так як чутливий до впливу вологи.

Виготовлення сендвіч панелейВнутрішній наповнювач сендвіч панелі теж може бути різним. Це може бути базальтова мінеральна вата, самогаснучий пінопласт, лита поліуретанова плита. Основна перевага цих матеріалів - низька горючість. Виготовлення сендвіч панелей з протипожежними властивостями - пріоритетний напрямок в даній сфері промисловості. Приміщення, збудовані та облицьовані такими панелями, будуть безпечними і довговічними.

З тих пір, як почалося виготовлення сендвіч панелей, будівництво перейшло на якийсь новий рівень. Сьогодні такі панелі використовуються для спорудження різних за величиною і призначенню будівель. Дуже часто цей будівельний матеріал можна побачити у вигляді облицювання ринкових торгових контейнерів, невеликих металевих магазинчиків, цехів промислових підприємств.

Виготовлення сендвіч панелей високої якості - основний напрямок діяльності підприємства «US Kooler».

Компанія «US Kooler» виготовленням сендвіч панелей займається досить давно, за цей час встигла завоювати репутацію добросовісного виробника і надійного ділового партнера.