ПРОМИСЛОВІ ХОЛОДИЛЬНІ КАМЕРИ

Промислові холодильні камери у наш час досить широко застосовуються різними компаніями для короткочасного або тривалого зберігання різних продуктів харчування або продукції, для збереження якої необхідний певний температурний режим.

Промислові холодильні камери

Без промислових холодильних камер сьогодні складно уявити нормальне функціонування різних ресторанів, кафе та інших закладів громадського харчування. Промислові холодильні камери є невід’ємним компонентом супермаркетів, продуктових магазинів, барів і деяких інших закладів.

Високоякісні промислові холодильні камери за цілком адекватною ціною в Україні можна замовити у виробничого підприємства US Kooler. У нашій країні завод US Kooler за більш ніж двадцятирічну виробничу діяльність завоював бездоганну репутацію. Серед українців US Kooler відомий як один з кращих виробників промислових холодильних та морозильних камер з сендвіч-панелей власного виробництва, які зареєстровані під торговою маркою US Koolerтм.

Виробничі потужності нашого підприємства дозволяють виготовляти стінові та покрівельні панелі з такими наповнювачами як мінеральна вата, пінопласт, ППУ.

За ці роки нашими замовниками стали багато підприємств харчової індустрії та торгівлі, фармацевтичні фірми та логістичні комплекси, мережеві супермаркети та інші підприємства, заклади та організації.

Високоякісні промислові холодильні камери від виробника за цілком прийнятною ціною можна придбати у компанії US Kooler.

Icon Form