СЕНДВІЧ ПАНЕЛІ (ХАРКІВ, КИЇВ)

Раніше всі будинки будувалися виключно з цегли. Будинки виходили якісні, але будівництво вимагало значних матеріальних витрат. Тому сьогодні існують сучасні альтернативні матеріали для будівництва будівель, серед них і сендвіч панелі (Харків, Київ). Характеризується даний матеріал своєї тришаровою структурою. Використовують такі панелі як для будівництва швидкомонтованих магазинів та інших будівель, так і для будівництва житлових будинків. Ці тришарові панелі значно здешевлюють будівництво, але при цьому вони ще й мають різноманітні позитивні характеристики.

Сендвіч панелі (Харків, Київ) відрізняються своїм високим ступенем теплоізоляції будинку. Фахівці довели, що використання сендвіч панелей дозволяє збільшити теплозахист практично в півтора рази. Це робить будинок тепліше і скорочує витрати на його опалення. Дана властивість має велике значення в холодних країнах, тому сендвіч панелі (Харків, Київ) широко застосовують навіть у Канаді.

Ще одна відома незамінна перевага сендвіч панелей (Харків Київ) полягає в тому, що їх використання дозволяє прискорити будівництво будинку. Все завдяки тому, що встановлювати і монтувати панелі набагато легше, ніж, наприклад, класти цеглу. Тому дуже часто їх вибирають для будівництва приватних будинків.

Сендвіч панелі (Харків, Київ) також міцні і стійкі. Вони здатні витримувати велике навантаження. Їх спокійно можна застосовувати для будівництва багатоповерхових будинків. При цьому даний матеріал повністю екологічно чистий, тому не шкодить нашому довкіллю.

Завод US Kooler – лідируючий виробник сендвіч панелей (Харків, Київ).

Якість товару, виготовленого заводом US Kooler, гарантує наявність спеціалізованого сертифіката.

Детальніше
Icon Form