ХОЛОДИЛЬНІ КАМЕРИ ПРОМИСЛОВІ

Детальніше

З розвитком харчової індустрії в Україні виникла гостра потреба в довготривалому зберіганні швидкопсувних продуктів і тоді на ринок вийшли холодильні камери промислові. Такі приміщення будують з сендвіч панелей. Вони являють собою окремі споруди, на зразок складського приміщення. Однак завдяки структурі будматеріалу, низькі температури всередині приміщення зберігають продукти свіжими. На українському ринку сендвіч панелей немає вільних ніш, тому виробникам залишається тільки оптимізувати виробництво, знижувати вартість виготовлених товарів і підвищувати сервіс. Тільки таким чином можна втриматися на високих позиціях серед десятків виробників сендвіч панелей для промислових холодильних камер.

Холодильні камери промислові

Незважаючи на те, що найголовнішу роль в підтримці холоду грає спеціалізоване обладнання, весь агрегат включає в себе і покриття стін і підлоги, і охолоджувач повітря, і автоматика, і дверні конструкції. Саме завдяки будівельним матеріалам холодильні камери промислові можуть бути корисними навіть в жарку пору року. Вакуумна, здатність не обмінюватися температурою між поверхнею стіни і вулицею і вогнестійкість сендвіч панелей створюють ідеальні умови для підтримки необхідної температури усередині холодильної промислової камери при будь-якій погоді.

Наша компанія надає клієнтам послуги із збирання та продажу готових холодильних промислових камер різної моделі і характеристик. Наші камери мають термозамком і відповідають міжнародним стандартам, що стосуються захисту навколишнього середовища і санітарно-гігієнічних норм зі зберігання продуктів харчування.

Клієнти, які вже купили ппромислові камери холодильні нашого виробництва, відгукуються про покупку, як про вигідну угоду. Асортимент будівельних робіт над камерами у нас широкий, тому до нас звертаються регулярно.

Icon Form