Холодильні та морозильні камери US Kooler™

 

Компанія “КАМАН” ввела в експлуатацію на початку 1994 року у м. Бровари, Київської обл. завод US Kooler™ (зареєстрований Торговий знак, Свідоцтво ДДІВ №17254), який виробляє сендвіч-панелі та промислові холодильні та морозильні камери.

 
Завод US Kooler™ являє собою унікальне виробництво з сучасним технологічним обладнанням з випуску сендвіч-панелей для промислових холодильних та морозильних камер, багатосекційних охолоджуючих сховищ модульного принципу збирання, будь-якого об’єму та конфігурації. Камери виготовляються на Ваше замовлення відповідно до ТУ У 29.2-14335371-004:2006, затверджених Держстандартом України. Продукція сертифікована в Україні. Сертифікат управління якістю (ISO 9001: 2000).

монтаж холодильных камер
монтаж холодильных камер

Ліцензія Державної архітектурно – будівельної інспекції Міністерства регіонального розвитку та будівництва України №595197 серия АВ от 21.09.11г. на выполнение проектных, монтажных и др. работ по строительству холодильных камер.

 

Холодильні камери USKце якість і надійність, широкий асортимент обладнання та великий вибір  дополнительных опций. Камери, які ми виготовляємо мають ряд переваг, що гідно оцінили професіонали, які працюють на ринку холодильного обладнання, зробивши вибір на користь співпраці з нами.

 

Холодильні камери USK – при удаваній складності, від початку запроектовані кваліфікованими проектувальниками з урахуванням усіх особливостей експлуатації, дають економію по вартості, терміну монтажу, займаній площі близько 20-30%.

 

Наші камери гарантують найкращу термоізоляцію завдяки своїм технічним характеристикам і спеціальній конструкції панелей з глибоким лабіринтовим термозамком (тип «V», тип «W»), відповідають усім високим стандартам по захисту навколишнього середовища, гігієнічним вимогам для зберігання харчових продуктів.

 

Високоякісна теплоізоляція, та, як наслідок, менше навантаження на холодильне обладнання з низькими експлуатаційними витратами. Пінополіуретанова композиція у сендвіч-панелях холодильних камер US Kooler™, має коефіцієнт теплопровідності 0,023 Вт/мК, цільнолита пінополіуретанова ізоляційна плита виготовляється щільністю не менше 48-55 кг/куб.м. Це на 15-22% вище, ніж середні показники щільності пінополіуретану у звичайних сендвіч-панелях, які складають 42-45 кг/куб.м.

 

Тривалий термін експлуатації холодильних камер USK. Пінополіуретанова композиція, яку ми використовуємо, висока щільність панелей та дотримання технології при виробництві панелей дозволяють експлуатувати камеру понад 30 років, без значного погіршення теплоізоляційних властивостей.

 

Виробництво панелей з трьома типами теплоізоляції. Для середньо температурних камер виготовляються панелі з ізоляцією з пінопласту товщиною від 60мм, щільність 25 кг/куб.м, теплопровідність 0.035Вт/(мк) або з ізоляцією мінеральна вата (базальт) товщиною від 60мм, щільність не менше 105 кг/куб.м, теплопровідність 0.040Вт/(мк).

Для виготовлення панелей з ПСБ-С та мінеральної вати (базальт) використовується технологія автоматичного термопресування, застосовується висококласна вологостійка, теплостійка (-40С до + 90С), біологічно розчинна клеюча композиція на основі пінополіуретану (Німеччина, Франція).

 

Панелі USK мають тип з’єднання на замок «ластівчин хвіст». Це дозволяє після збирання створити цілісний щит для температури, проникнення вологи та газів. З’єднання такого типу задовольняють найсуворішим гігієнічним вимогам і забезпечують зовнішню газоізоляцію.

Строительство холодильных камер Строительство холодильных камер
Холодильные камеры USK Холодильные камеры USK

Підлога камери:

 

 • З сендвіч-панелей, облицьованих оцинкованою сталлю, зручна для ручного завантаження;
 • З сендвіч-панелей, додатково посилених під метал вологостійкою фанерою 12 мм, зручна для використання ручних візків на гумових колесах (максимальне розподілене навантаження до 600 кг/м²);
 • Панелі підлоги можуть бути виконані з покриттям з алюмінієвого рифленого аркуша. Дане покриття підвищує зносостійкість і допустиме навантаження на панелі підлоги, а рифлена структура аркуша надає антиковзаючі властивості.  
 • Класична теплоізольована вбудована підлога (можливий електропідігрів).

Якісна дверна фурнітура (Італія). Завіси з підйомом при відкриванні, наявність аварійного виходу, фосфоруючий покажчик ручки виходу – роблять експлуатацію камери безпечною, надійною та комфортною;

При експлуатації поза приміщенням – камера повинна бути захищена від сонячних променів і вітрових навантажень, від атмосферних опадів.

 

Додаткові опції:

 

 • Клапани вирівнювання тиску для компенсації перепадів тиску зовні та всередині камери. Рекомендується застосовувати у камерах при інтенсивному заморожуванні продуктів і при великій різниці внутрішньої та зовнішньої температури повітря.
 • Система освітлення у комплекті з вологостійкими світильниками.
 • Зовнішні дверні перемикачі з контрольним підсвічуванням для вмикання та вимикання світла при відкриванні дверей.
 • Стрічкові завіси для мінімізації температурних втрат. Пластикові морозостійкі штори знижують теплоприпливи та оберігають камеру від потрапляння пилу під час вантажно-розвантажувальних робіт.
 • Скляні вікна та двері для огляду продукції, візуального контролю внутрішнього простору.
 • Люки для вентиляції складів та овочесховищ (з вентиляторами чи без них).
 • Сигналізаційні та записуючі системи для вимірювання та контролю внутрішніх параметрів.
 • Сигнальна звукова або світлова система – «Людина в камері».
 • Ексклюзивне виконання. Поставка камер різних кольорових рішень. Поставка холодильних камер з обшивкою панелей нержавіючою сталлю. Для медичних установ, СЕС та в інших випадках з особливими умовами експлуатації

 

Дивитися приклади об’єктів, на яких встановлені холодильні камери US Kooler™ >>

Icon Form