+38 (067) 231-00-01   +38 (044) 498–26–36

+38 (044) 498–26–37

г. Киев, ул. Дегтяревская, 25 а

coman@coman.com.ua

Сендвіч панелі для холодильних камер, ціна

Сендвіч панелі для холодильних камер, ціна яких зустрічається різна, є конструкційними самонесущими елементами. Завдяки своїм цінним технічним характеристикам вони гарантують найкращу термоізоляцію. Вони відповідають абсолютно всім необхідним гігієнічним вимогам, тому в них сміливо можна зберігати продукти харчування. Вони виробляються за спеціальною технологією, яка забезпечує їм всі необхідні параметри і властивості.

Сендвіч панелі для холодильних камер цінаОбкладання сендвіч панелей для холодильних камер, ціна яких залежить від різних чинників, виконується зі сталевих оцинкованих листів, покриття яких органічне. Вони мають два типи з'єднань, які повністю відрізняються своїм принципом.

Ціна сендвіч панелей для холодильних камер на українському ринку місцями може бути завищеною. Щоб не витрачати свій вільний час на довгі пошуки гідних варіантів, своїх грошових коштів і придбати дійсно найвищої якості продукцію, звертайтеся саме до нас.

Якщо Вас цікавлять міцні і надійні сендвіч панелі для холодильних камер, ціна яких розумна, тоді скористайтеся нашою професійною допомогою. Завод US Kooler створений дуже багато років тому, з тих пір вважається одним з перших і провідних в Україні виробником даної продукції.

Ми виробляємо для холодильних камер сендвіч панелі, ціна яких повністю виправдана. Виробничі процеси здійснюються на сучасному обладнанні і з використанням високоякісного матеріалу.

Звертайтеся особисто до нас, щоб обговорити актуальну ціну сендвіч панелей для холодильних камер, їх технічні характеристики і переваги.