+38 (067) 231-00-01   +38 (044) 498–26–36

+38 (044) 498–26–37

г. Киев, ул. Дегтяревская, 25 а

coman@coman.com.ua

Сендвіч панелі для морозильних камер

Сендвіч панелі для морозильних камерУ справі облаштування морозильної камери дуже важливо забезпечити конструкції мінімальний теплообмін з навколишнім середовищем. Це запорука гарного збереження необхідного температурного режиму всередині камери. При цьому немає необхідності встановлювати надпотужне морозильне обладнання. Хороша теплоізоляція приміщення камери також дозволить подовжити термін служби холодильної установки, тому що навантаження на неї буде меншим. Як же зробити так, щоб приміщення морозильника було максимально добре захищеним від теплообміну? Ми пропонуємо відмінний варіант — обшити всі стіни і стелю сендвіч панелями. Для морозильних камер, як показує практика, це дійсно гарне рішення. Панелі володіють властивістю низької теплопровідності. Сендвіч панелі для морозильних камер будуть відмінним термоізолятором.

Наше підприємство займається виготовленням високоякісних сендвіч панелей. Для морозильних камер у нас є панелі двох видів — з пінопластовим наповнювачем і мінеральною ватою всередині. Вибирати панелі слід виходячи з того, наскільки «холодно» має бути у Вашому морозильнику. Ми рекомендуємо для морозильних камер сендвіч панелі з пінополіуретановою композицією. Така обшивка камери відмінно впорається з поставленим завданням, збереже всередині приміщення максимум холоду.

Високоякісні сендвіч панелі для морозильних камер поставляє українським споживачам наше підприємство. У нас відмінні панелі купити можна за досить лояльною ціною.

Свої сендвіч панелі для морозильних камер ми особисто застосовуємо, облаштовуючи морозилки і холодильники для наших клієнтів. І ми, і наші замовники дуже задоволені якістю матеріалів і готових об'єктів.