+38 (067) 231-00-01   +38 (044) 498–26–36

+38 (044) 498–26–37

г. Киев, ул. Дегтяревская, 25 а

coman@coman.com.ua

Виробництво сендвіч панелей для холодильних камер

Виробництво сендвіч панелей для холодильних камерЗавод US Kooler одним з перших в Україні почав здійснювати виробництво сендвіч панелей для холодильних камер. На сьогоднішній день ми продовжуємо розвиватися, вдосконалюємо різні технології, методики і підвищуємо якість наших пропозицій. Тому на українському ринку ми не втрачаємо провідної позиції, а наша продукція користується великим попитом.
За час свого існування ми пережили багато складних етапів, які зробили нас ще сильніше, а нашу продукцію ще краще. Виробництву сендвіч панелей для холодильних камер ми приділяємо належну увагу. Ми суворо дотримуємося всіх правил і стандартів, які дозволяють отримувати гідної якості готовий результат. Нам виданий Сертифікат системи управління якістю, який є підтвердженням нашої професійної і відповідальної діяльності.

За допомогою налагодженого виробництва сендвіч панелей для морозильних камер, кожен з Вас може придбати для себе цю продукцію. Вони комплектуються всіма необхідними елементами і виділяються гідними технічними характеристиками.

Якщо Вас цікавить успішне і високоякісне виробництво сендвіч панелей для холодильних камер, тоді набирайте наші контактні дані. Ми із задоволенням запропонуємо Вам вигідне і приємне співробітництво, на яке можна розраховувати завжди.

Дізнатися більше змістовної і важливої інформації про наше виробництво сендвіч панелей для холодильних камер можна на сайті. Також Ви можете скористатися додатковою консультацією нашого фахівця, який відповість на всі Ваші запитання.
Довіртеся нашому виробництву для холодильних камер сендвіч панелей, і вони будуть довго радувати Вас своєю чудовою роботою.