+38 (067) 231-00-01   +38 (044) 498–26–36

+38 (044) 498–26–37

г. Киев, ул. Дегтяревская, 25 а

coman@coman.com.ua

Вогнестійкі сендвіч панелі

У сучасному будівництві широко використовуються сендвіч панелі вогнестійкі, вони мають відмінну якість і хороші характеристики. Ми виробляємо сьогодні стінові і покрівельні панелі, замовити підходящі Ви можете в необхідних для конкретного проекту кількостях. Працювати з таким матеріалом зручно і просто, про його якість від клієнтів ми отримуємо виключно позитивні відгуки.

Вогнестійкі сендвіч панеліВогнестійкі сендвіч панелі відмінно виглядають, і вони не потребують у зовнішній обробці. Використання такого матеріалу в будівництві дозволить прискорити час його проведення. Чудово підходять запропоновані панелі і для холодильних камер, вони міцні та довговічні. Виберіть на користь вогнестійких сендвіч панелей і в експлуатації вони покажуть себе найкращим чином. Наш матеріал стійкий до ряду зовнішніх руйнівних чинників, йому не страшні часті опади і корозія. Для теплоізоляції будівель такі панелі будуть також чудовим вибором. Не зволікайте із замовленням сендвіч панелей вогнестійких і зверніться до виробника. Матеріал від нашої компанії відповідає всім важливим стандартам і в його якості переконалося вже безліч вдячних клієнтів. Наповнювачем панелей служить базальтова вата або самозатухаючий пінопласт. Спробуйте нову технологію в будівництві і будьте впевнені, отриманими результатами Ви не будете розчаровані.

Необхідні вогнестійкі сендвіч панелі? Замовте матеріал в нашій фірмі, і він буде наданий найближчим часом.

Отримати консультацію з вогнестійких сендвіч панелей можна, зв'язавшись з нами по запропонованим телефонами. Про специфіку такого матеріалу ми розповімо Вам у всіх подробицях і на поставлені запитання Ви отримаєте розгорнуті відповіді. З нами зручно і вигідно співпрацювати, якість матеріалу у нас строго контролюється.