+38 (067) 231-00-01   +38 (044) 498–26–36

+38 (044) 498–26–37

г. Киев, ул. Дегтяревская, 25 а

coman@coman.com.ua

Cенвич панелі

Cенвич панеліНайпопулярніші з популярних будматеріалів визнані сенвич панелі. Винахід дозволяє впоратися з безліччю недоліків сучасного життя в місті. Також їх використовують в спорудженні стін, складських приміщень, цехів, холодильних камер і багато чого іншого. Щоб дізнатися більше щодо сенвич панелей, ласкаво просимо на офіційний сайт компанії US Kooler. Наше підприємство виробляє будівельні матеріали для промислових будівель, морозильних камер, сховищ та іншого. Нашими послугами користуються підприємці, яким необхідно спорудити приміщення модульного принципу збірки.

Клієнти виробництва зацікавлені в тому, щоб сенвич панель володіла вигідними характеристиками для ефективного використання ресурсів. Для цього ми застосовуємо сучасну техніку і розробки іноземних винахідників. Завдяки цьому в складі сенвич панелей присутня мінімальне число елементів при високій щільності і ізоляції. Наші матеріали не пропускають тепло і є вогнетривкими, що вигідно для багатьох підприємств. Ви можете облаштувати навіть готові ангари нашими покриттями, щоб забезпечити безпеку своїм підлеглим і колегам.

Телефонуйте нам за телефоном, щоб зробити замовлення на сенвич панелі високої якості. Дані будматеріали легко встановлюються і не потребують додаткового обладнання для монтажу. Виробник забезпечує клієнтам своєчасну доставку та оперативну обробку всіх замовлень.


Вартість сенвич панелей нашого випуску відповідає якості виробів, а рівень сервісу нашого підприємства регулярно зростає. Пропонуємо Вам ознайомитися з усією продукцією нашого випуску.