+38 (067) 231-00-01   +38 (044) 498–26–36

+38 (044) 498–26–37

г. Киев, ул. Дегтяревская, 25 а

coman@coman.com.ua

Виробники сендвіч панелей

Виробники сендвіч панелейВ Україні виробники сендвіч панелей представлені лише кількома підприємств, одним з яких є і ми, тому у нас Ви можете знайти всі необхідні Вам товари за досить низькими цінами і з гарантією. А так, як такий матеріал повністю універсальний і може використовуватися для самих різних завдань, то Ви можете звертатися до нас з буквально будь-якими вимогами, будь то проектування холодильної камери або будівництво звукоізоляційного огорожі.
До виробників сендвіч панелей найкраще звертатися в тому випадку, якщо Ви хочете отримати товари в досить великій кількості, що часто необхідно, якщо Ви займаєтеся зовнішнім оздобленням будинків. Або якщо Ви плануєте будівництво спеціальних огороджень з високою звукоізоляцією, то Вам також зможуть допомогти тільки виробники панелей сендвіч.

У нашій компанії є можливість як просто купити необхідні Вам товари, так і замовити у нас повноцінний будівельний процес. А так, як ми виробники сендвіч панелей, то Ви можете зробити у нас індивідуальне замовлення на отримання товарів певної форми або розмірів, якщо в цьому є необхідність.

На відміну від кількох інших виробників панелей сендвіч, у нас Ви можете знайти досить великий асортимент виробів, які розроблені для певних цілей і завдяки цьому ефективність їх використання також є високою. І одним з таких прикладів є комбіновані панелі або панелі з використанням ДСП для будівництва.
Наш завод був створений ще в далекому 1994 році, а сьогодні ми є одними з провідних виробників сендвіч панелей на ринку, так як постійно вдосконалюємось і намагаємося поліпшувати вже наявні пропозиції.