+38 (067) 231-00-01   +38 (044) 498–26–36

+38 (044) 498–26–37

г. Киев, ул. Дегтяревская, 25 а

coman@coman.com.ua

Виробництво сендвіч панелей

Виробництво сендвіч панелейСучасне виробництво сендвіч панелей готове запропонувати свої вироби для ефективного будівництва промислових будівель. Завдяки новій технології виготовлення будматеріалів найоптимальнішим способом є вибір ізоляційних матеріалів, які легко встановлюються і не потребують додаткових елементах. Саме такими є сендвіч панелі нашого виробництва. Завдяки своїм властивостям матеріал вважається популярним серед підприємців. Ви можете зробити замовлення на будь-яку суму на українському заводі американського підприємства «US Kooler» і отримати замовлення найближчим часом.

Завдяки тому, що компанія продовжує розвивати не тільки виробництво матеріалів для сендвіч панелей, а й обслуговування клієнтів, ми маємо хорошу репутацію. Вартість продукції не виходить за рамки можливостей більшості підприємців малого та середнього бізнесу, тому багато українців знаходять застосування одного з найбільш зручних для будівництва матеріалу - сендвіч панелям. З виробництва ми доставляємо великі замовлення в будь-яке місто України, тому Вам не доведеться довго чекати. На офіційному сайті заводу у Вас є можливість ознайомитися з документами, які підтверджують рівень нашого професіоналізму, висока якість продукції і безпеку будматеріалу для споживачів.

Пропонуємо Вам ознайомитися з повним списком наших послуг і товарів, щоб забезпечити надійне зведення промислового приміщення для роботи заводу. Виробництво сендвіч панелей «US Kooler» готове запропонувати велика різноманітність будматеріалів, які не тільки забезпечують ізоляцію, а й легко піддаються монтажних робіт. Зателефонуйте нам за номером, який вказаний на офіційному сайті компанії.


Завдяки унікальній будові панелей Ви можете подбати про звукоізоляцію і огнеупорности одним рішенням. Наша продукція забезпечує безпеку для людини в разі роботи з вогненебезпечними речовинами, а також вона підходить для будівництва холодильних камер, ангарів і складів, так як теплообмін поверхню сендвіч панелей не допускає. Наше виробництво пропонує різні варіанти будматеріалів, які будуть служити Вашому підприємству довго і ефективно.