+38 (067) 231-00-01   +38 (044) 498–26–36

+38 (044) 498–26–37

г. Киев, ул. Дегтяревская, 25 а

coman@coman.com.ua

Сендвіч панелі розмір ціна

Якщо Ви зацікавилися тим, щоб купити якісні і довговічні сендвіч панелі, розмір, ціна і якість матеріалу повинні залишатися головними критеріями вибору. Завдяки великій різноманітності будівельних матеріалів на міжнародному ринку Ви можете вибрати практично будь-який варіант будинку або виробничої споруди, в залежності від основних властивостей матеріалу. Залізобетонні плити витримують великі навантаження, цегла зберігає тепло, з сендвіч панелі володіють різними розмірами і приємною ціною.

Сендвіч панелі розмір цінаКрім вищевказаного, даний вид будівельного матеріалу має і інші переваги. Ви можете замовити спеціалізовані види листів, які мають більш високі показники електроізоляції або не пропускають вологу. Матеріали з теплоізоляційним шаром високо цінуються не тільки будівельниками виробничих приміщень, але також і приватними особами, для яких ціни і розміри сендвіч панелей грають не останню роль у виборі.

Наша компанія більше 10-ти років виготовляє різні види листів даного будматеріалу. На офіційному сайті виробництва Ви можете знайти повну інформацію про технічні характеристики кожного виду сендвіч панелей. Ціни і розміри можна уточнити у менеджера виробництва по телефону, так як ми регулярно оновлюємо асортимент і розширюємо наші можливості. Нас вибирають завдяки швидкій доставці, помірної вартості продукції, високого сервісу і різноманітності листів для будівництва та утеплення приміщень.

Рекомендуємо звертатися до наших фахівців для реалізації великих будівельних проектів. Ми покажемо, як працювати з листами різного типу без використання цвяхів і клею і допоможемо з нюансами. Якщо Ви не впевнені, які вибрати сендвіч панелі, розмір, ціна і основні властивості доступних в нашому асортименті моделей обговорюються по телефону з менеджером. Зв'яжіться з ним уже сьогодні, щоб закінчити будівництво максимально швидко.

Ви можете використовувати універсальні листи для зведення житлових будинків, виробничих цехів, огорож, перегородок, холодильних камер і інших споруд. Керуючись інформацією на нашому сайті, вибирайте найоптимальніші матеріали за розмірами і цінами, щоб сендвіч панелі були використані на максимум їх можливостей.