+38 (067) 231-00-01   +38 (044) 498–26–36

+38 (044) 498–26–37

г. Киев, ул. Дегтяревская, 25 а

coman@coman.com.ua

Тришарові сендвіч панелі

Тришарові сендвіч панелі можуть здатися показником прогресу в будівельній індустрії. З огляду на швидкий розвиток цієї сфери в світі відбулися зміни, які стосуються зведення виробничих цехів, складів, заводських приміщень і навіть житлових будинків. Через багато років популярності залізобетонних будматеріалів і цегляної кладки на ринок виходять сендвіч панелі. Тришарові варіанти вироби дозволяють споруджувати робочі приміщення на місці, що є проривом в будівництві.

Тришарові сендвіч панеліПри цьому ми все ще можемо оптимізувати вже існуючі будівлі завдяки тому, щоб встановлювати додаткове покриття стін, стелі та підлоги. Дво- і тришарові моделі сендвіч панелі можуть також виконувати окремі функції, як гідроізоляція. Це високо цінується фахівцями, які займаються пожежною безпекою на виробництві або відповідають за комфортні і безпечні умови роботи. На офіційному сайті нашої компанії надана повна інформація, яка стосується властивостей різного типу листа від сендвіч панелей. Тришарові і прості види будматеріалу докладно описані нашими досвідченими фахівцями. Також у Вас є можливість уточнити важливу інформацію, якщо Ви збираєтеся зайнятися сучасним будівництвом.

Звертаємо Вашу увагу на те, що наша продукція також широко використовується в якості основного матеріалу для спорудження холодильних камер і огорожі. Дізнатися більше про це можна на сайті виробництва, яке працює більше 10-ти років на території України і надає свою продукцію за помірною ціною. Тришарові сендвіч панелі і доступніші прості моделі будматеріалу доступні у нас в будь-якій кількості.

Щоб здійснити замовлення, зв'яжіться з нашим менеджером по телефону. Також ми готові надати своєчасну доставку замовлення в будь-яке місто України і навіть допомогти з будівництвом. Подробиці співпраці можна дізнатися на нашому сайті або по телефону. Вартість тришарових сендвіч панелей обговорюється індивідуально по кожному замовленню.