+38 (067) 231-00-01   +38 (044) 498–26–36

+38 (044) 498–26–37

г. Киев, ул. Дегтяревская, 25 а

coman@coman.com.ua

Утеплення стін сендвіч панелями

Утеплення стін сендвіч панелями стає все більш і більш популярним способом оптимізації обігріву приміщення. Також варто відзначити, що це можна вважати також способом економії, так як опалення робочих приміщень має свої нюанси в реалізації. Якщо Вас цікавлять недорогі методи утеплення стін сендвіч панелями, наша компанія готова запропонувати великий вибір серед різних моделей матеріалу.

Утеплення стін сендвіч панелямиПідприємство «US Kooler» працює на території України більше 10-ти років. Ми займаємося реалізацією сучасного будівельного матеріалу під назвою сендвіч панелі. Їх використовують для утеплення стін, стелі, підлоги і ізоляції різного типу. Також з матеріалу нашого виробництва споруджують мобільні будівлі, огорожі та холодильні камери. Універсальність виробу обумовлена ​​його унікальним складом і грамотною будовою листів. Важливу роль в утепленні стін за допомогою сендвіч панелей грає і простота їх установки. У роботі з листами не потрібно використовувати цвяхи або клей. Щільне притиснення панелей забезпечує повну термоізоляцію і стійку фіксацію споруди.

Якщо Вас цікавить утеплення стін сендвіч панелями, зв'яжіться по телефону з менеджером нашої компанії. Досвідчений фахівець надасть всю необхідну інформацію, включаючи вартість замовлення. Також ми можемо приїхати на будівельний об'єкт і встановити листи будматеріалу самостійно.

Не відмовляйте собі в розвитку - телефонуйте нам вже сьогодні і отримаєте якісні матеріали з сучасного міцного і довговічного матеріалу. Утеплення завдяки установці сендвіч панелей надасть Вам більш зручні умови для роботи в приміщенні. На офіційному сайті нашої компанії у Вас є можливість ознайомитися з прикладами моделей листів, дізнатися більше про всі функції матеріалу і вивчити приклади виконаних робіт нашими фахівцями. Вартість панелей обговорюється безпосередньо з менеджером.