+38 (067) 231-00-01   +38 (044) 498–26–36

+38 (044) 498–26–37

г. Киев, ул. Дегтяревская, 25 а

coman@coman.com.ua

Сендвіч панелі (ПВХ)

Сендвіч панелі ПВХСендвіч панелі (ПВХ) є уже важливим будівельним матеріалом, який має тришарову структуру, чим і викликана дана назва. Всі ці шари склеюються між собою одним з двох існуючих способів, а саме: гаряче або холодне пресування. Вони можуть мати абсолютно різне призначення, так як бувають покрівельними і стіновими. Залежно від Вашої мети, підбирається відповідний матеріал.

За допомогою сендвіч панелей (ПВХ) здійснюється будівництво каркасних будинків, яке не вимагає багато часу, тому і називається швидким будівництвом. З їх використанням Ви зможете звести потрібне спорудження за максимально швидкі терміни, при цьому Ви до мінімуму знизите всі свої додаткові розтрати.

Завдяки сендвіч панелям (ПВХ), можна швидко, якісно і професійно звести абсолютно різні об'єкти. Тому їх популярність стала істотно збільшуватися. До того ж вони володіють дуже гідними характеристиками, таким як висока якість, надійність, міцність і зносостійкість.

Якщо Вас дійсно зуміли зацікавити сендвіч панелі ПВХ, тоді точно Вам знадобляться послуги нашої компанії. Ми звертаємо Вашу увагу на широкий асортимент всієї нашої продукції, виробником якої є саме ми. Тому ми можемо з упевненістю гарантувати наявність її цінних якостей.

Наш офіційний сайт компанії дасть Вам можливість дізнатися більше змістовної інформації про ПВХ сендвіч панелі. На ньому є повний опис всх їх основних характеристик.

Пам'ятайте, Вам завжди доступна наша безкоштовна консультація, яка відповість на всі Ваші питання що стосуються ПВХ сендвіч панелей.