+38 (067) 231-00-01   +38 (044) 498–26–36

+38 (044) 498–26–37

г. Киев, ул. Дегтяревская, 25 а

coman@coman.com.ua

Сендвіч паркан

Сендвіч парканСендвіч паркан з'явився на світовому ринку досить давно, але у нас він тільки починає набирати популярність, так як саме цей товар нарешті дозволив захистити свою територію або будинок від зовнішнього шуму. А все завдяки тому, що подібні панелі виготовляються за особливою технологією і з використанням передових матеріалів.

Якщо Вам потрібен паркан сендвіч, здатний захистити Ваш двір від шуму з боку жвавій вулиці, то товари від нашої компанії відмінно підійдуть для даних цілей. І все завдяки тому, що ми використовуємо тільки якісні матеріали, збираючи з них надійні і довговічні товари. А так, як паркани сендвіч можуть мати ще й різну висоту, то Ви можете забезпечити себе не тільки звукоізоляцією, але ще і хорошим захистом від проникнення сторонніх людей.

Хоч сендвіч паркан і не здатний на 100% прибрати всі зовнішні звуки, але завдяки високій ефективності звукопоглинання, а також при правильному встановленні, рівень шуму на Вашій території впаде як мінімум в декілька разів.

Паркани сендвіч - це відмінне рішення як для приватних клієнтів, так і для цілих компаній, які хочуть отримати ізоляцію від зовнішніх звуків і можливості несанкціонованого проникнення на їх територію. І ці товари здатні забезпечити їх цим в повній мірі. Також варто відзначити, що даний матеріал стійкий до поганих погодних умов і різних зовнішніх впливів, включаючи дощ, сніг і сильні пориви вітру.

Наші сендвіч паркани далеко не єдині на ринку товарів, але якщо Ви хочете отримати товари в високій якості і з гарантією від виробника, то Ваша пропозиція обов'язково підійде Вам.