+38 (067) 231-00-01   +38 (044) 498–26–36

+38 (044) 498–26–37

г. Киев, ул. Дегтяревская, 25 а

coman@coman.com.ua

Акустичний паркан

Сховатися не тільки від допитливих очей, але і від докучливих вуличних шумів Вам допоможе акустичний паркан. Цей вид огорожі має особливу конструкцію. Всередині його елементів є порожнина, заповнена спеціальним звукопоглинаючим матеріалом. Паркан одночасно відображає і поглинає коливання звукових хвиль, за рахунок чого здатний стати гарною перешкодою проникненню шуму різного характеру. Акустичний паркан — огорожа, що застосовується не тільки в побуті, і у виробничій сфері. Варто відзначити, що паркан такий «працює» в дві сторони. Тобто, він і внутрішню територію захищає від зовнішніх шумів, і в навколишній простір звуки з двору не випускає.

Акустичний парканАкустичний паркан може стати відмінним рішенням для міських підприємств, робота яких пов'язана з великим шумоутворенням. Паркан захистить жителів населеного пункту від зайвого шуму, забезпечуючи їм комфортні умови для життя і відпочинку. Для приватних прибудинкових територій така огорожа теж буде вельми корисною. Оточивши свій двір акустичним парканом, можна значно підвищити якість життя, забезпечивши спокій і тишу для себе і своєї сім'ї навіть в дуже шумному районі міста. Потрібно відзначити, що, незважаючи на наявність властивості звукопоглинання, паркан такий зовні мало відрізняється від звичайних огорож з сендвіч-панелей. Існує досить велика база колірних і фактурних рішень. На сьогоднішній день можна замовити акустичний паркан будь-якого кольору, з прозорими вставками або без них.

Замовляючи акустичний паркан у виробничій компанії US Kooler, можна бути впевненим у відмінній якості конструкцій.

Крім найкращого співвідношення вартості і якості своєї продукції ми також гарантуємо швидке виконання Вашого замовлення. Ви напевно залишитеся задоволені співпрацею з US Kooler.