+38 (067) 231-00-01   +38 (044) 498–26–36

+38 (044) 498–26–37

г. Киев, ул. Дегтяревская, 25 а

coman@coman.com.ua

Холодильна камера для шуб

Холодильна камера для шубБагато людей в Україні віддають перевагу натуральним матеріалам. Це не тільки красиво, але і, на думку багатьох, більш корисно. Однак варто враховувати, що в літній період може знадобитися холодильна камера для шуб з натурального хутра. Це обумовлено способом виготовлення одягу, а також погодними умовами в Вашому регіоні. Мало хто піклуються про дорогий предмет верхнього одягу, що може відбитися на його якості. З цієї причини в Україні відкриваються приватні холодильні камери для шуб.

Тепер Вам немає потреби вивішувати одяг на балкон, а досить лише зв'язатися з власником спеціально обладнаного приміщення, щоб довірити йому на літо хутряну шубу. У холодильних камерах головну роль грає техніка - термостат повинен автоматично підтримувати температуру всередині приміщення. Однак варто також враховувати ізоляцію стін даного виду камер. Не всі будівельні матеріали мають такі ж властивості, що і сендвіч панелі. З цієї причини наша компанія US Kooler виготовляє на території України унікальні будівельні матеріали для конструювання холодильних камер для зберігання шуб.

Сендвіч панелі не пропускають тепло і мають високу міцність. Вони легкі в установці і щільно прилягають один до одного. Крім виробництва будматеріалів, ми займаємося і конструюванням холодильників, тому у Вас є можливість замовити у нас проект і повністю покластися на досвідчених фахівців. Холодильна камера для шуб нашого виробництва довговічна і в повній мірі виконує свої функції. Щоб дізнатися більше про них, рекомендуємо ознайомитися з інформацією на офіційному сайті компанії.

Зв'яжіться з нашим менеджером і дізнавайтеся ціни на послуги і товари US Kooler. З нашої професійною допомогою Ви зможете відкрити приватний бізнес холодильних камер для шуб, а також зберегти свій одяг в хорошому стані.