+38 (067) 231-00-01   +38 (044) 498–26–36

+38 (044) 498–26–37

г. Киев, ул. Дегтяревская, 25 а

coman@coman.com.ua

Шумоізоляційні екрани

Шумоізоляційні екраниНеобхідність для людського вуха відпочивати від різних шумів дуже велика, так як постійний вплив шуму безсумнівно позначається на здоров'ї та самопочутті людини. Кожен бореться з шумом так, як може і як вважає за потрібне. Але далеко не всі методи такої боротьби настільки ефективні, наскільки це потрібно. Шумоізоляційні екрани, як спосіб боротьби з шумом, в Україні лише набирають обертів за популярністю. Тим не менш, саме за такими парканами-екранами майбутнє. Ефективність їх вже доведена. Шумоізоляційні екрани – це найкращий спосіб захиститися самим і захистити оточуючих від неминучого впливу дратівливого чинника у вигляді різноманітних за характером і інтенсивності шумів.

Шумоізоляційні екрани можуть бути різного типу. Якщо вам необхідно тільки знизити шум, Вам допоможуть панелі закритого типу, які представлені в різному колірному оформленні. Також існують прозорі екрани для проникнення світлових променів. Виробляти та встановлювати шумоізоляційні екрани досить просто, що безпосередньо впливає на терміни виконання робіт. Це дуже зручно як для виробника, так і для замовника. Шумоізоляційні конструкції вже дуже скоро після оформлення замовлення займуть своє місце і почнуть виконувати свої першочергові функції.

Шумоізоляційні екрани виробництва компанії US Kooler відмінно впораються з поставленим завданням, а саме стануть для Вашої території надійним захистом від сторонніх шумів.

Міцність конструкцій і тривалість їх експлуатації дозволить Вам багато років насолоджуватися тишею і комфортом навіть поблизу джерела шуму. Шумоізоляційні екрани стануть непереборним бар'єром для проникнення сторонніх звуків самого різного характеру, забезпечуючи спокій, комфорт і здоровий сон.