+38 (067) 231-00-01   +38 (044) 498–26–36

+38 (044) 498–26–37

г. Киев, ул. Дегтяревская, 25 а

coman@coman.com.ua

Шумозахисні паркани

Шумозахисні парканиЯкщо Ви не можете нормально працювати або повноцінно відпочивати через навколишній шум, значить Вам зможуть стати в нагоді шумозахисні паркани. Вони є відмінним виходом з подібної ситуації, і вони зможуть захистити Вас від будь-якого стороннього шуму, який так довго заважав Вам спокійно жити.

Їх можна встановлювати для абсолютно різних об'єктів, це може бути Ваш будинок, офіс або будь-яке інше приміщення.

За допомогою шумозахисних парканів Ви зможете відчути справжній спокій і насолоду від навколишнього тиші. Вони забезпечать Вашому відпочинку або робочому процесу максимально комфортні умови. Їх технічна особливість полягає в зовнішній обшивці панелей. Їх наповнювач відмінно справляється з поглинанням існуючих звукових коливань.

Шумозахисний паркан володіє ізоляцією високої щільності, що забезпечує йому звукопоглинальні властивості на момент всього експлуатаційного терміну. Його легкий і швидкий монтаж не займе багато часу і робочої сили. Плюс до всього він не зможе заподіяти шкоду навколишньому ландшафту та озелененню.

Якщо Вас зацікавили шумозахисні паркани, і Ви мрієте про затишні умови в своєму приміщенні, тоді наша компанія зможе Вам в цьому допомогти. Ми є провідним виробником в Україні даної продукції. Тому Ви можете розраховувати на її високу якість.

Дізнатися більше важливої ​​інформації про характеристики та переваги шумозахисного паркану Ви зможете на нашому сайті. Ще Вам доступна безкоштовна консультація нашого кваліфікованого фахівця, який дасть відповіді на всі Ваші питання.

Завдяки шумозахисним парканам, Ви зможете відволіктися від непотрібної суєти і зайвого шуму.