+38 (067) 231-00-01   +38 (044) 498–26–36

+38 (044) 498–26–37

г. Киев, ул. Дегтяревская, 25 а

coman@coman.com.ua

Холодильна камера для квітів

Займаєтесь продажем квітів і зацікавлені створити оптимальні умови для їх довгострокового зберігання? Ми рекомендуємо Вам для квітів холодильні камери з сендвіч-панелей, які найкращим чином підходять за характеристиками. У нас такий матеріал завжди присутній в наявності і ми будемо раді запропонувати для зберігання Вашої продукції найкращі рішення за розумними цінами.

Холодильна камера для квітівХолодильна камера для квітів з сендвіч-панелей буде надійною і довговічною. Такий матеріал добре зберігає задану температуру, також він стійкий до потрапляння пилу і зовнішніх механічних впливів. Часто саме сендвіч-панелі використовують в процесах будівництва, тому в їх якості Ви можете бути впевнені. Вибирайте на користь наших холодильних камер для квітів і в процесах експлуатації вони не розчарують. Працювати з готовою камерою Вам буде просто і дуже зручно, наш матеріал витримує широкий діапазон температур. Зовні виглядають наші для квітів камери холодильні стильно і презентабельно, замовити Ви їх можете в будь-який час і в потрібних кількостях. Ми не відмовляємо своїм клієнтам і в консультації, для зберігання будь-якої групи товарів фахівці нашої компанії готові запропонувати Вам кращі рішення.

Потрібна холодильна камера для квітів? Звертайтеся для замовлення в дослідну та сумлінну компанію, ціни ми пропонуємо доступні.

Обговорити питання створення холодильних камер для квітів Ви можете з нашими фахівцями індивідуально. Ми розповімо про всі переваги сендвіч-панелей в створенні холодильних камер і грамотно відповімо на поставлені запитання. Про наші вироби задоволені клієнти залишають найпозитивніші відгуки.