+38 (067) 231-00-01   +38 (044) 498–26–36

+38 (044) 498–26–37

г. Киев, ул. Дегтяревская, 25 а

coman@coman.com.ua

Холодильна камера ціни

Сьогодні в Києві представлено кілька компаній, які займаються виробництвом холодильних камер, але ціни на них в значній мірі відрізняються. І якщо Ви всерйоз зацікавлені такою пропозицією, то можете звернутися за ним до нашої компанії, де Ви зможете знайти дійсно широкий асортимент товарів і тільки доступні ціни.

Холодильна камера ціниНаша холодильна камера (ціни) - це відмінна пропозиція, яке користується попитом серед безлічі різних фірм і підприємств. Наприклад, до нас регулярно звертаються представники кафе і ресторанів, які зацікавлені в отриманні великого приміщення для зберігання продуктів харчування. І ціни холодильних камер такого типу є досить низькими.

Якісна холодильна камера (ціна) може коштувати десятки тисяч, але все-таки не відповідати Вашим вимогам за формою або розмірами. І в такому випадку, найкращим рішенням буде просто замовити у нас виготовлення такого приміщення відповідно до Ваших вимог.

Ціна на холодильну камеру буде вираховуватися вже в процесі роботи, але попередню суму Ви можете дізнатися навіть у співробітника по телефону, якщо повідомите його їх попередні розміри і назва додаткового обладнання. І якщо Ви захочете внести будь-які зміни в планування або постаратися знизити вартість готового варіанту, то можете звернутися за цим до наших співробітників, які з легкістю займуться проведенням даної послуги.

Відмінною рисою нашої холодильної камери є те, що вона може бути розрахована як на використання з продуктами харчування, так і на промислові цілі. Наприклад, у нас є спеціальний напрям по виготовленню холодильників для шуб, які дуже популярні серед спеціалізованих підприємств і деяких компаній постачальників.