+38 (067) 231-00-01   +38 (044) 498–26–36

+38 (044) 498–26–37

г. Киев, ул. Дегтяревская, 25 а

coman@coman.com.ua

Сендвіч панелі для огорожі

Сендвіч панелі для огорож - це вельми поширений товар, так як вони здатні ефективно поглинати звук і не пропускати його на територію за ними, тому вони не рідко використовуються в якості саме зборів. Але не дивлячись на це, даний матеріал підходить і для безлічі інших робіт, адже він має відмінну ізоляцією і довговічністю.

Сендвіч панелі для огорожіЯкщо Вам потрібні сендвіч панелі саме для огорожі, то наша компанія готова запропонувати Вам товари з необхідними розмірами і товщиною, що дозволить Вам отримати надійний захист Вашої території. Причому звукоізоляція - це далеко не єдина перевага даного матеріалу, так як він має високу міцність і може бути досить високим.

На відміну від простих металевих конструкцій, сендвіч панелі для огорожі мають більш високу ціну, але вона того варта, адже натомість Ви отримаєте тільки висококласне огорожу, яка має високу вогнетривкість та матиме привабливу облицювання.

Хоч ми і пропонуємо Вам купити сендвіч панель як огорожу, але насправді вони можуть використовуватися і в безлічі інших напрямків. Наприклад, саме з них виготовляють повноцінні холодильні камери в ресторанах і кафе, так як матеріал практично не пропускає тепло. А крім цього, Ви також можете використовувати його як облицювання будівлі, що зробить його зовнішній вигляд більш привабливим, а сама будівля теплим.

Наша компанія самостійно займається розробкою і створенням більшості товарів і проектів, тому Ви можете замовити у нас огорожу з сендвіч панелей і не переживати про їх створення. А наші співробітники відразу почнуть роботу над проектом, щоб закінчити його якомога швидше.