+38 (067) 231-00-01   +38 (044) 498–26–36

+38 (044) 498–26–37

г. Киев, ул. Дегтяревская, 25 а

coman@coman.com.ua

Збірні холодильні камери

Збірні холодильні камери є відмінним рішенням для практично будь-якого ресторану або кафе, адже вони потребують місці, де необхідно зберігати продукти харчування при низьких температурах. Але на відміну від звичайних холодильників, такі камери можуть мати практично будь-який розмір і форму, що дозволить Вам встановлювати його в необхідному місці і зберігати великі обсяги товарів.

Збірні холодильні камериЯкісні холодильні камери (збірні) - це відмінне рішення для того, щоб забезпечити своє підприємства (а іноді і будинок) охолоджувальним обладнанням. Причому температура в ньому може бути як близько 0 градусів за Цельсієм, так і набагато нижче, в залежності від того, для якої мети Ви його використовуєте. Адже якщо це зберігання м'яса або інших швидко псуються, то збірна холодильна камера повинна мати низьку температуру.

Збірні холодильні камери є зручним варіантом, який можна використовувати в приміщеннях будь-яких розмірів, а також пристосувати під Ваші цілі. І все завдяки тому, що наші співробітники мають індивідуальний підхід до кожного клієнта.

На відміну від інших компаній постачальників, ми самостійно займаємося виготовленням практично всіх елементів збірної холодильної камери, тому ми і можемо гарантувати нашим клієнтам їх високу якість. Наприклад, термін експлуатації такого товару може становити близько 30 років, що робить його справді надійним і довговічним. А температурний діапазон матеріалу, з якого виконані камери, становить 130 градусів.

Збірні камери холодильні вже встигли завоювати величезну популярність за кордоном, але у нас вони тільки набирають її, тому багато клієнтів все ще користуються звичайними холодильниками і морозильними камерами. Але якщо Ви хочете отримати зручне і практичне виріб, то Вам варто звернутися до нас.