+38 (067) 231-00-01   +38 (044) 498–26–36

+38 (044) 498–26–37

г. Киев, ул. Дегтяревская, 25 а

coman@coman.com.ua

Утеплювач сендвіч панелі

Ви зайнялися утепленням будинку або квартири і шукаєте де можна купити утеплювач сендвіч панелі в Києві? Можливо, Ваша компанія займається будівництвом житлових будинків і Вам потрібен утеплювач? В такому випадку, Вам слід звернутися в компанію «Коман». Наша компанія займається ізоляційними матеріалами, а також іншими обшивальними і будівельними роботами.

Утеплювач сендвіч панеліЗ настанням холодів, робочі та житлові приміщення потребують ізоляції. У такій справі допоможуть сендвіч панелі, які мають всередині себе спеціальний ізоляційний матеріал. Цей матеріал і є утеплювач сендвіч панелі. Утеплювачі діляться на кілька категорій, але найбільш затребувані - базальтова основа і основа з кам'яної вати.

Такий утеплювач для сендвіч панелі служить своїм власникам досить тривалий термін - до пару десятків років. Крім того, він має унікальну властивість поглинати зайвий шум і не пропускати холодне повітря. Якщо Ви турбуєтеся про його безпеку на Ваше здоров'я, то можете бути впевненими: утеплювач для сендвіч панелі не містить в собі небезпечних речовин.

Компанія «Коман» пропонує Вам почати довгострокову співпрацю по ізоляційним та утеплювальним матеріалам. Зайшовши на наш сайт, напевно, Вас здивує спектр наших робіт і готовність співпрацювати.

Ви все ще не можете вибрати компанію, у якій Ви б хотіли придбати утеплювач для сендвіч панелі? Вас цікавить тільки якісний і міцний матеріал? Тоді продукція компанії «Коман» - це краща пропозиція для Вас! Зателефонуйте нами, і наші фахівці допоможуть Вам підібрати потрібний Вам матеріал.