+38 (067) 231-00-01   +38 (044) 498–26–36

+38 (044) 498–26–37

г. Киев, ул. Дегтяревская, 25 а

coman@coman.com.ua

Огорожа із сендвіч панелей ціна

Огорожа із сендвіч панелей цінаОдним з найбільш практичних і доступних будівельних матеріалів є сендвіч панелі. Вони використовуються для побудови будівель промислового типу, тимчасових будівель, побутівок і нежитлових швидкоспоруджуваних будівель. Сендвіч панелі розрізняють покрівельні та стінові. Вони відмінно підходять для приміщення, якому потрібен високий рівень звукоізоляції. Своєю легкою вагою сендвіч панелі не обважнюють конструкцію будівлі і фундамент не несе додаткового навантаження. Крім свого звичайного призначення, з сендвіч панелей виробляють паркани і огорожі. Огорожа із сендвіч панелей (ціна) на промислових і побутових зонах служить як захист від шуму і сторонніх предметів.

Бажаєте укласти контракт з досвідченими виробниками сендвіч панелей? Фірма-виробник «US Kooler» пропонує Вам купити огорожу із сендвіч панелей, ціна в Україні якого буде значно вигіднішою.

Щоб захистити територію заводу, підприємства або житлового сектора від гулу машин на трасі, власникам території слід замовити огорожу із сендвіч панелей (ціна). З таким парканом у будівлю не будуть доноситися різкі звуки проїжджих машин, а у вікна не буде летіти пил і сторонні предмети. Хоч паркан з панелей сендвіч виглядає не дуже шикарно, але зате він практичний і благонадійний.
Як правило, огорожа із сендвіч панелей (ціна) можна побачити на території промислових об'єктів, які важливо максимально захистити від усіляких шумів і звуків. Такий паркан відмінно підійде і для житлового будинку, ділянка якого близько розташована до магістралей або до залізниці.
Сендвіч панелі нерідко використовуються будівельниками як звукоізоляційна обшивка фасаду приватного будинку. При цьому клієнт може вибрати відповідний колір панелей, не витративши великі кошти на їх придбання. Поставте огорожу із сендвіч панелей (ціна), якщо Ваш будинок знаходиться неподалік від галасливого ринку, проїжджої частини або залізних шляхів.

Бажаєте придбати огорожу із сендвіч панелей (ціна) на свою ділянку? Тоді виберіть відповідний колір для Вашого паркану і ми негайно приступимо до його виготовлення.