+38 (067) 231-00-01   +38 (044) 498–26–36

+38 (044) 498–26–37

г. Киев, ул. Дегтяревская, 25 а

coman@coman.com.ua

Огорожа з сендвіч панелей

Огорожа з сендвіч панелейІноді на будівельних ділянках або на промислових підприємствах ми можемо побачити огорожу з сендвіч панелей. З першого погляду, такий паркан не привертає до себе увагу і для багатьох випадкових перехожих це звичайний металевий паркан або що-небудь в цьому стилі. Насправді, паркан з сендвіч панелей має властивості високої шумоізоляції, тому всі будівельні роботи з їх шумом, надійно обгороджені високим парканом.

Підприємство-виробник «US Kooler» пропонує Вам придбати огорожу з сендвіч панелей, якщо Вам потрібно захистити Вашу ділянку і створити шумоізоляційну зону.

Сендвіч панелі мають широке застосування в сфері будівництва. Ними утеплюють і шумоізолюють житлові та нежитлові об'єкти, з них виготовляють шумопоглинаючі паркани. Цей матеріал настільки практичний, що без нього неможливо обійтися ні на одному будівництві. Цікавить огорожа з сендвіч панелей?
Компанія «US Kooler» виготовить під замовлення Ваш паркан, якщо Ви зателефонуйте до нас з Вашим замовленням. Наша діяльність почалася ще навесні 1994 року і успішно триває досі. Якщо Ви зацікавлені у співпраці з надійною і незалежною компанією, якщо Ви бажаєте замовити огорожу з сендвіч панелей, не переплачуючи посередникам, тоді повідомте Ваші телефони і ми зв'яжемося з Вами.
Можливо, Вам потрібні сендвіч панелі для будівництва промислового блоку будівлі, тоді у нас є для Вас відмінна пропозиція. Ви зможете замовити не тільки огорожу з сендвіч панелей, але також потрібну кількість шумоізоляційного матеріалу для будівництва Вашого промислового комплексу.

Ми зацікавлені співпрацювати як з фізичними особами, так і з великими компаніями а також з міжнародними представництвами. Замовити вигідно огорожу з сендвіч панелей можливо саме зараз, подзвонивши на один з наших контактів.