+38 (067) 231-00-01   +38 (044) 498–26–36

+38 (044) 498–26–37

г. Киев, ул. Дегтяревская, 25 а

coman@coman.com.ua

Обшивка промислових приміщень

Обшивка промислових приміщень повинна проводитися певними компаніями, які мають в своєму розпорядженні потрібні будматеріали і техніку, яка дозволила б здійснити дані роботи. У порівнянні з внутрішньою обробкою приміщень, обшивка включає в себе застосування певних утеплювальних, звукопоглинаючих і інших ізоляційних матеріалів.

Завод US Kooler спеціалізується саме на випуску звукоізолюючих і теплоізолюючих покриттів. Обшивка промислових приміщень з вживанням таких матеріалів, як сендвіч-панелі - це найкращий варіант серед більшості обшивального матеріалу.


Якщо Ви хочете купувати вигідно і з користю якісні панелі «Сендвіч» або звукоізоляційні матеріали, Вам потрібно їх замовити на заводі US Kooler. Якісна обшивка промислових приміщень можлива за умови використання тільки оригінальних і хороших за якістю матеріалів.

Багато фірм, які мають в своєму розпорядженні великі цехи або склади, вже зараз замислюються про їх утеплення і обшивку. Не секрет, що опалити величезні приміщення в наші дні не є дешево, і тоді доводиться шукати потрібний матеріал, який би підійшов для обшивки промислових приміщень.

Ми готові запропонувати Вам не тільки якісний матеріал, але і послуги по обшивці. Ніхто інший так не впорається з цим завданням, як наші професійні майстри. Потрібна обшивка промислових приміщень в Києві?

Такі послуги недорого і ефективно готові Вам надати майстри з заводу US Kooler в столиці. Недорога і дуже якісна обшивка промислових приміщень - це одна з наших послуг для підприємств.