+38 (067) 231-00-01   +38 (044) 498–26–36

+38 (044) 498–26–37

г. Киев, ул. Дегтяревская, 25 а

coman@coman.com.ua

Утеплення промислових будівель зовні

Утеплення промислових будівель зовніЗвичайно, не у всіх промислових приміщеннях допускається досить висока температура повітря. У холодильних камерах і деяких інших приміщеннях необхідний низький температурний режим, і тут нічого не поробиш. Але якщо немає таких ось спеціальних вимог до температурного режиму, то чому б керівництву не постаратися створити для працівників комфортні умови. Якщо в будівлі може бути тепло, то потрібно постаратися зробити так, щоб там було тепло не тільки влітку, а й взимку. Утеплення промислових будівель зовні та всередині допоможе впоратися з проблемою холодних цехів, складів, кабінетів і так далі. Утеплювати адже можна і потрібно не тільки житлові будинки. Заводи, фабрики теж можна утеплити. На щастя, все частіше керівництво подібних установ приходить до тієї ж думки.

Утеплення промислових будівель зовні не потребує будь-якої особливої вишуканості. Тут в першу чергу важлива ефективність. Краса стін, даху і так далі займає далеко не перше місце за важливістю. Проте, сучасні технології і матеріали дозволяють одночасно здійснювати утеплення промислових будівель зовні та їх косметичний ремонт. У багатьох випадках виходить не тільки якісно, тепло, а й красиво.

Довірте утеплення промислових будівель зовні професіоналам! Зверніться з цього питання до нас!


Наша компанія працює з сендвіч-панелями високого рівня якості. Цей матеріал дуже хороший своїми властивостями і простотою монтажу. Ми знаємо все про сендвіч-панелі і впевнені в результатах своєї роботи. У всьому, що стосується утеплення промислових будівель зовні, ми розбираємося краще за будь-кого. З таких питань звертатися можна сміливо до нас.

Замовити утеплення промислових будівель зовні можна різними способами. Найпростіший, мабуть, - це просто нам зателефонувати.