+38 (067) 231-00-01   +38 (044) 498–26–36

+38 (044) 498–26–37

г. Киев, ул. Дегтяревская, 25 а

coman@coman.com.ua

Утеплення промислових підлог

Утеплення промислових підлогБудівлі й окремі приміщення промислового призначення так само, як і ті, що призначені для проживання, вимагають термоізоляції від зовнішнього середовища. У цеху, наприклад, теж має бути досить тепло для того, щоб людям тут було комфортно перебувати і працювати. У деяких приміщеннях навпаки потрібно зберегти максимально холод. У будь-якому випадку, утеплювати (теплоізолювати) потрібно не тільки стіни, але ще і підлогу, а може навіть і стелю, щоб досягти максимального ефекту.

Утеплення промислових підлог здійснюватися може різними способами. А точніше, для цього можуть використовуватися різні абсолютно технології і матеріали. Від вибору матеріалу і методу дуже сильно залежить успіх. Для утеплення промислових підлог бажано підбирати матеріали з мінімальними показниками теплопровідності при мінімальній товщині шару. Спосіб кріплення матеріалу до поверхні стіни або іншої теж важливий. Якщо немає досвіду у виконанні подібних завдань, краще доручити всі роботи, в тому числі і організаційний етап, фахівцям.

Запланували утеплення промислових підлог? Матеріали, котрі для цієї справи підійдуть найкраще, Ви можете купити в нашій фірмі!


З питань утеплення промислових підлог і не промислових можна звертатися в нашу компанію. Ми запропонуємо краще рішення щодо виконання даного завдання. Ми краще будь-кого розбираємося в теплоізоляційних матеріалах, а тому зможемо дати кожному, хто попросить, кілька слушних порад і запропонувати свою допомогу у виконанні робіт. Утеплення промислових підлог краще доручити фахівцям, щоб позитивний підсумок справи не змусив себе чекати. Про якість матеріалів теж забувати неможна ні в якому разі.

Щоб замовити відмінної якості матеріали для утеплення промислових підлог, телефонуйте нам!