+38 (067) 231-00-01   +38 (044) 498–26–36

+38 (044) 498–26–37

г. Киев, ул. Дегтяревская, 25 а

coman@coman.com.ua

Утеплення виробничих приміщень

Утеплення виробничих приміщеньЯкщо у виробничому приміщенні допускається будь-який температурний режим і взагалі мікроклімат, якщо це не холодильна камера, не склад для зберігання продуктів харчування або ще чого-небудь, що псується в теплі, то важливо організувати тут комфортні для людини умови. Найчастіше в цехах заводів, фабрик і так далі, взимку досить холодно. Щоб людям тут добре працювалося, іноді досить організувати в приміщенні оптимальний температурний режим. Утеплення виробничих приміщень – це не рідкість у наш час. Зараз технології теплоізоляції застосовують не тільки до житлових будинків, а й до тих, в яких люди працюють, тобто до промислових об'єктів.

Утеплення виробничих приміщень мало чим відрізняється від утеплення житлових будинків. І там, і там важлива ефективність. У будівлі повинно стати тепліше взимку та прохолодніше влітку. Також зараз рідко забувають і про декоративність, якщо мова йде про зовнішню обробку. Утеплення виробничих приміщень зовні, наприклад, дозволяє повністю перетворити стару будівлю, зробити її вигляд сучасним і стильним, не похмурим.

Утеплення виробничих приміщень готова виконати на Ваше замовлення наша компанія.


Для досягнення першочергової мети (для забезпечення мінімального теплообміну між вулицею і внутрішнім простором) ми використовуємо сучасні термоізоляційні матеріали, які в той же час дуже симпатично виглядають зовні. По завершенню утеплення виробничих приміщень будівлі перетворюються до невпізнання. Приклади можна подивитися на сайті в розділі «Наші об'єкти» і переконатися в правдивості вище викладеного.

Утеплення виробничих приміщень буде виконано якісно і швидко, якщо займатися цією справою будуть наші фахівці.