+38 (067) 231-00-01   +38 (044) 498–26–36

+38 (044) 498–26–37

г. Киев, ул. Дегтяревская, 25 а

coman@coman.com.ua

Сендвіч панелі оптом ціна

Сендвіч панелі оптом цінаСендвіч панелі купувати оптом вигідніше, так як ціна виходить менше, і виробник задоволений, і задоволені Ви. На нашому заводі існує вигідна система оптових закупівель, ми пропонуємо Вам нею скористатися. Який сенс докуповувати панелі, якщо Вам не вистачить попередніх? Чи не краще закупити все оптом, і ще в добавок отримати хороші знижки? На нашому заводі люблять замовляти панелі оптовики, які будують не один об'єкт з ними. Їм вигідно закупити все однією партією, щоб потім не морочитися і не купувати той же матеріал ще раз, але вже без знижки. Сендвіч панелі (оптом ціна) - це такий матеріал, який може рік або два простояти на сухому складі і не зіпсуватися.

Якщо Вам потрібно невелика кількість панелей, то ми готові продати стільки, скільки Вам потрібно. А якщо у Вас з'явитися ще один об'єкт, який потрібно буде обшити? Тоді краще відразу все купити наперед. Сендвіч панелі оптом (ціна) набагато дешевше виходять за вартістю, ніж купувати в роздріб.

Різні кольори обшивки панелей у нас є, так що Ваш дах, стіни будуть виглядати шикарно і неповторно, а головне, вони забезпечать надійність і захистять приміщення від вогню. Сендвіч панелі (оптом ціна) виготовлені з вогнестійкого матеріалу, який згасає, коли на нього потрапить вогонь. Таким чином, приміщення, обшите такими панелями, не буде пропускати не тільки шум і холод, але і вогонь в приміщення. Сендвіч панелі (оптом ціна) дуже вигідні самі по собі, тому їх і купують у нас оптовими, великими партіями.

Зробимо доставку сендвіч панелей (оптом ціна) до Вас на будівельний об'єкт або на склад в будь-який час.