+38 (044) 498–26–36   +38 (067) 231-00-01

+38 (044) 498–26–37

г. Киев, ул. Дегтяревская, 25 а

coman@coman.com.ua

Промислова морозильна холодильна камера

Промислова морозильна холодильна камера, УкраїнаДе зберігати запаси, які швидко псуються? Як зберегти свіжість м'яса, риби, напівфабрикатів, фруктів, молока? Як витримати температурний режим зберігання медикаментів і кондітерських десертів? Задачу вирішує промислова морозильна холодильна камера від заводу USK.

Ми конструюємо сховища більше 25 років, використовуючи сендвіч панелі власного виробництва. Всередині багатошарової конструкції панелі встановлюються якісні теплоізолюючі матеріали – мінеральна вата, поліуретан, полістирол. Особлива увага приділяється жорсткості опорної рамки, облицювальним матеріалам, а також фурнітурі і супутнім деталям. Готові будови мають високу пожежну беспеку, гігієнічність і екологічну чистоту.

Промислова морозильна холодильна камера створюється для конкретних цілей – режим охолоджування і експлуатації об'єкту прораховується до дрібниць. Це може бути відсік для екстра заморожування до мінус 25 градусів або прохолодне приміщення для збереження тропічних фруктів, де температура не перевищує мінус два градуси або не опускається нижче нуля. Допомагаємо підібрати охолоджуюче устаткування згідно з вимогам проекту.

Промислові морозильні камери і холодильники розрізняються конструктивно, виходячи з поставлених завдань:

  • стаціонарні, встановлені на фундамент, або мобільні. Другий тип передбачає швидку збірку і демонтаж сховища, перевезення на інше місце. Нерідко відразу споруджується на шасі
  • вбудовані в готове приміщення або такі, що стоять окремо

Спроектоване для вас сховище матиме всі необхідні деталі для комфортної експлуатації – пандуси, герметичні ворота, захисні завіси, систему контролю тиску і температури. Всі споруджені нами промислові морозильники і холодильні камери мають гарантію шумозаглушення і теплоізоляції. Ми отримуємо від клієнтів лише позитивні відгуки. Визначайтеся і ви – довірте спорудження складного об'єкту майстрам своєї справи. Телефонуйте прямо зараз!