+38 (044) 498–26–36   +38 (067) 231-00-01

+38 (044) 498–26–37

г. Киев, ул. Дегтяревская, 25 а

coman@coman.com.ua

Звукоізоляційний паркан для дачі

Звукоізоляційний паркан для дачі, УкраїнаЛюдство створює довкола себе надто багато шуму. Як захистити улюблені місця відпочинку від шуму від автомагістралі або залізниці, які проходять поруч? Побудувати звукоізоляційний паркан для дачі за участю нашої компанії!

Ми стрімко переміщуємося потягами і автомобілями, запускаємо промислове устаткування, робимо ремонт і просто слухаємо гучну музику. Але при цьому не замислюємося про наслідки – безсоння, головний біль, погане самопочуття, які стають наслідком регулярного прослухування дуже гучних звуків. Замовляючи спеціальний паркан, ви позбавитеся від шуму, побудувавши таку огорожу з нашою допомогою.

Найпопулярніший різновид звукоізоляційного дачного забору – шумовідбиваючий тип. Захист зводиться дуже швидко, а як матеріал використовуються міцні сендвіч панелі з наповненням мінеральною ватою. Панелі легше за традиційні огорожі з бетону або цеглин, не вимагають складних фундаментів, швидко збираються, а також мають високу вогнестійкість, не шкодять довкіллю і красиво виглядають.

Паркан може бути глухим або з частковим оглядом. Частково прозорі пластини з полікарбонату комбінуються з панелями «сендвіч», забезпечуючи огорожі видиму легкість і непогане коло обзору, не загороджують ділянку від сонця.

Шуми від проїжджаючого транспорту або розташованою поруч будівництва відбиваються від стіни звукоізоляційного паркану для дачі, якщо він спроектований правильно. Враховуються показники інтенсивності зовнішнього звуку, від якого будується захист, а також лінійні розміри машин, що вчиняють шум. Забір має бути не нижче за автомобілі, що проносяться по трасі.

Наша компанія готова спроектувати і сконструювати звукоізоляційний паркан для дачі, за допомогою якого шум зменшиться на 20 дб, а ви позбавитеся від безсоння і головного болю. Всі матеріали для будівництва під рукою – у нас є власний завод по випуску sandwich панелей. Маємо великий досвід і тисячі вдячних замовників – працюємо більше 25 років! Запрошуємо і вас стати нашим почесним клієнтом.