+38 (044) 498–26–36   +38 (067) 231-00-01

+38 (044) 498–26–37

г. Киев, ул. Дегтяревская, 25 а

coman@coman.com.ua

Купити стінові сендвіч панелі від виробника

Купити стінові сендвіч панелі від виробника, УкраїнаКупити стінові сендвіч панелі від виробника — це найоптимальніший варіант в разі необхідності придбання такого будівельного матеріалу. Адже в такому випадку Ви можете бути впевнені в тому, що не переплатите в три дорога і не отримаєте матеріали сумнівної якості.

Наше підприємство займається виготовленням даного типу продукції з 1994 року, і ми маємо колосальний досвід і перевірену технологію з виробництва сендвіч панелей. У нашому розпорядженні виробнича база з сучасним технологічним обладнанням, яке дозволяє випускати великий обсяг якісної продукції за досить короткий період часу. Так що якщо Вам необхідно придбати стінові сендвіч панелі в будь-якій кількості, Ви можете зробити це у їх виробника — заводу US Kooler.

У нас Ви можете купити стінові сендвіч панелі від виробника, і під замовлення вони можуть бути з різними видами наповнювача: з мінеральною ватою, пінополістиролом або пінополіуретаном. Також ми виготовляємо і комбіновану панель. Ущільнювачі, кріплення, герметики, фасонні елементи — цими матеріалами, необхідними для монтажу комплектуються всі панелі USK.

Зв’язуйтеся нашими фахівцями для того, щоб саме у виробника купити стінові сендвіч панелі. У найкоротші терміни вони приймуть і оформлять замовлення. А наше виробництво виконає його в належному вигляді та за обумовлений проміжок часу. Ми гарантуємо Вам якість вироблених нами будівельних матеріалів. Адже процес їх виробництва строго відповідає технології й використовуються тільки перевірені матеріали. Наші стінові панелі багатофункціональні й застосувати їх Ви зможете не тільки для обшивки зовнішніх стін, а й для формування внутрішніх перегородок будівель. Причому у нас Ви можете купити від 10 м? панелей, а при замовленні від 500 м? ми обов'язково запропонуємо Вам індивідуальні умови.