+38 (044) 498–26–36   +38 (067) 231-00-01

+38 (044) 498–26–37

г. Киев, ул. Дегтяревская, 25 а

coman@coman.com.ua

Промислові холодильні камери з сендвіч панелей ціна

Промислові холодильні камери з сендвіч панелей ціна, УкраїнаХолодильна камера має попит в багатьох виробничих галузях, і завдяки їй є можливість зберігати й транспортувати різноманітну продукцію дотримуючись відповідних їй температурних режимів, які необхідні для якісного збереження і транспортування. Це і фармацевтика, і харчова галузь, в тому числі й м'ясо -, і рибопереробні комбінати, а також ін.

Наші промислові холодильні камери з сендвіч панелей, ціна яких абсолютно виправдана у зв'язку з високою якістю виробленого обладнання, виготовляються з вироблених нами ж панелей. Вони мають досить переваг для того, щоб з нами співпрацювали протягом тривалого часу багато наших клієнтів і підтвердили це.

Ціна промислової холодильної камери з сендвіч панелей залежить від розмірів і тих додаткових опцій, які Ви виберете. Але якщо Ви виберете для її установки нашу організацію, то можете бути впевнені в справедливій вартості та в якісно виконаній роботі. Служать наші холодильні камери без втрат теплоізоляційних здібностей не менше 3-х десятків років.

Промислові холодильні камери з сендвіч панелей, ціна яких Вас обов'язково влаштує, ми встановимо в обумовлений термін, і Ви зможете використовувати її за призначенням в запланований час. І якщо Вас цікавить ексклюзивне виконання — для нас це не проблема, ми можемо запропонувати Вам різні колірні рішення або обшивку панелей нержавіючою сталлю.

Якщо Вас цікавить установка промислової холодильної камери з сендвіч панелей за доступною ціною, але при цьому для Вас важлива якість і тривалий термін експлуатації обладнання — негайно звертайтеся до нас. Ми знаємо свою роботу і відповідально ставимося до її виконання. Для того, щоб експлуатація камери була надійною і комфортною ми використовуємо тільки якісну дверну фурнітуру італійського виробництва. Також камера може бути додатково оснащена рядом опцій, які тільки підвищать її зручність і функціональність. Ми раді будемо бачити Вас в колі наших Клієнтів і бути корисними в реалізації Ваших планів і досягнення цілей.