+38 (044) 498–26–36   +38 (067) 231-00-01

+38 (044) 498–26–37

г. Киев, ул. Дегтяревская, 25 а

coman@coman.com.ua

Промисловий холодильник ціна

Промисловий холодильник ціна, УкраїнаСьогоднішній темп життя не завжди дозволяє харчуватися продуктами, приготованими на домашній кухні, часто багатьом з нас їх доводиться просто купувати. А ще ж є улюблені нами страви, які дуже складно або навіть неможливо приготувати вдома. Ось за збереження до того як вони з'являться в наших продуктових корзинах і відповідальні промислові холодильники, встановлені в магазинах. Дуже зручно мати промисловий холодильник в закладах громадського харчування, адже це дозволяє мати завжди під рукою запас певних продуктів.

Промисловий холодильник, ціна якого буде абсолютно прийнятною, ми можемо встановити в будь-якому необхідному Вам місці. Звичайно, він буде відповідати необхідним Вам параметрам за розмірами та формою, але однозначно буде відповідати технології виробництва. Ви можете також замовити у нас монтаж або проєктування морозильних камер. Але варто пам'ятати, що установку даного обладнання найкраще довірити фахівцям, адже робота ця не з легких і потребує володіння певними знаннями та навичками.

Вартість установки промислового холодильника буде індивідуальна в кожному окремому випадку, тому, що вона залежить і від розмірів, і від вибору додаткових опцій, з якими попередньо Ви можете ознайомитися на сайті.

Якщо Ви хочете встановити промисловий холодильник, ціна якого буде відповідати якості — звертайтеся до наших фахівців. Ми виробляємо холодильне обладнання на протязі понад 20 років і знаємо в цій справі толк. Завдяки дотриманню перевіреної та такої, що виправдала себе технології виробництва панелей, які надалі використовуються для промислових холодильників, вони можуть служити без втрат теплоізоляційних властивостей протягом більш як тридцять років.

Вартість промислового холодильника встановленого нашою компанією Вас приємно здивує. Звертайтеся з виникаючими питаннями до наших фахівців, і Ви отримаєте вичерпні відповіді на них, а також вони зорієнтують Вас і по вартості установки обладнання.