+38 (044) 498–26–36   +38 (067) 231-00-01

+38 (044) 498–26–37

г. Киев, ул. Дегтяревская, 25 а

coman@coman.com.ua

Шумоізолюючий паркан

Шумоізолюючий паркан, УкраїнаВстановлення шумоізолюючих парканів стає все більш актуальним питанням у зв'язку зі швидкими темпами урбанізації всієї планети й нашої країни, в тому числі. З кожним днем кількість підприємств, авто -, залізничного транспорту, та й самих автомагістралей, і залізниць тільки збільшується, а з ними збільшується і рівень шумового забруднення, яке негативно впливає на якість життя людей. Звичайно, не вийде боротися з таким всесвітнім явищем, аргументувавши цю боротьбу перевищенням норм допустимого рівня звуків, але спосіб зменшити негативний їх вплив є.

Шумоізолюючий паркан дозволить в рази знизити рівень долинаючого шуму. Звичайно, для того щоб виконувати потрібну функцію він повинен бути споруджений з якісного і відповідного матеріалу, який буде відбивати, поглинати або одночасно і поглинати й відбивати звукову хвилю. Дуже добре зарекомендували себе в цьому плані сендвіч-панелі, з яких зводяться звукоізоляційні паркани, вироблені нашою компанією US Kooler. Про що свідчить маса позитивних відгуків від наших Клієнтів.

Встановлення шумоізолюючого паркану допоможе Вам не тільки знизити рівень шуму, а й значно зменшить кількість пилу, що потрапляє у двір і будинок, і захистить від цікавих очей. Ми, у свою чергу, як компанія, яка сама виробляє панелі, готові виконати Ваше замовлення в найбільш підходящі та зручні для Вас терміни.

Для того щоб отримати детальну консультацію та отримати відповіді на всі питання, що цікавлять, телефонуйте нам або замовляйте консультацію, і ми з задоволенням надамо Вам всю необхідну інформацію. Ми гарантуємо, що шумоізолюючий паркан з сендвіч-панелей, вироблених нашою компанією, прослужить довго і буде відповідати вимогам. Адже виготовляються панелі строго відповідно до технології та з перевірених і високоякісних матеріалів. Звертайтеся! Ви отримаєте якісний продукт за розумну вартість. Ми чекаємо Ваших замовлень і сподіваємося, що з нашою допомогою Вам вдасться поліпшити якість життя.