+38 (044) 498–26–36   +38 (067) 231-00-01

+38 (044) 498–26–37

г. Киев, ул. Дегтяревская, 25 а

coman@coman.com.ua

Де купити шумопоглинаючий паркан

Де купити шумопоглинаючий паркан, УкраїнаДокучливий шум став справжнім бичем нашого часу. Автомобілі та мотоцикли, поїзди, літаки, заводи і фабрики скидають на людину лавину звуків. Децибели зашкалюють, не залишаючи шансів хоча б на хвилину запанувати довгоочікуваної тиші.

Особливо актуальним для городян і працівників промислових зон стало питання «Де купити шумопоглинаючний паркан?». Споруда огорожі, здатного хоча б частково зменшити нав'язливий шум стала справжньою панацеєю від цієї загальносвітової напасті.

Де потрібні захисні огорожі

Місць, де є потреба у паркан, що зменшує гучні звуки, навколо нас предостатньо. Шум терзає не тільки міських жителів. Він турбує села, розташовані поруч з автомобільними і залізничними дорогами, аеродромами, морськими портами. Величезні стадіони, що вміщають тисячі глядачів, вибухають оглушливими децибелами під час футбольних матчів та концертних шоу. Вуличні фестивалі, громадський транспорт, паради та мітинги - все це генератори шуму. Ці місця потрібно огороджувати парканами, що відражають і поглинають шуми.

Де купити шумопоглинаючі паркани, щоб захиститися від шуму? Який паркан вибрати, щоб отримати можливість виспатися перед робочим днем? Краще рішення - сучасне огородження з сендвіч панелей, які мають властивість відбивати і поглинати гучні звуки.

При проектуванні і виготовленні такого паркану враховується віддаленість від джерела шуму, інтенсивність звуку, наявність на шляху звукової хвилі зелених насаджень і будівель, відражаючі властивості природних бар'єрів. Виходячи з цих даних, розраховується висота огорожі і підбирається тип панелі по звукопоглинальним характеристикам наповнювача.

Де купити шумопоглинаючі паркани?

Замовити таку споруду можна у завода USK. Компанія є виробником сендвіч панелей більше 25 років і розробила кращі зразки, здатні утримувати тепло, протистояти вогню, поглинати звуки і ізолювати приміщення від зовнішнього світу. Проектування і установка звукопоглинаючих парканів з панелей типу «сендвіч» - один з напрямків діяльності підприємства.

Якщо вас турбує шум, і ви шукаєте, де купити шумопоглинаючий паркан, значить, настав час звернутися в USK і замовити установку захисної огорожі.

Пам'ятайте, що повністю усунути джерело шуму неможливо, але зменшити турбуючі звуки до мінімуму цілком під силу.