+38 (044) 498–26–36   +38 (067) 231-00-01

+38 (044) 498–26–37

г. Киев, ул. Дегтяревская, 25 а

coman@coman.com.ua

Холодильні камери для м'яса промислові

Холодильні камери для м'яса промислові, УкраїнаВиробники м'ясних продуктів, напівфабрикатів і виробів з м'яса дбають, щоб їх продукція дійшла до споживача в свіжому вигляді. Для цього використовують холодильні камери для м'яса промислові, в яких підтримується спеціальний температурний режим. Проектуванням та виготовленням холодильних сховищ займається виробнича компанія USK.

Якими бувають холодильні камери для м'яса промислові

Для зберігання і заморозки м'яса розрізняють холодильники:

  • Середньотемпературні. Сховища, в яких підтримується температура від мінус 5 до плюс 15 градусів, використовуються для короткочасного зберігання м'ясних виробів. Продукти в таких камерах піддаються охолодженню і зберігають свою свіжість
  • Низькотемпературні. Використовуються для заморозки і тривалого зберігання м'яса. У камерах підтримуються низькі температури від мінус 18 до мінус 55.

Промислові холодильні камери для м'яса можуть бути стаціонарними з капітальним фундаментом і мобільні. Другий тип швидко і легко демонтується і перевозиться на інше місце. Також камери можуть бути вбудованими в готову споруду або стояти окремо. Наприклад, для супермаркету достатньо невеликої вбудованої мобільної камери, а для великого трейдера потрібен величезний стаціонарний склад з під'їзними шляхами й естакадами.

Стандартна промислова холодильна камера для м'яса виготовляється з сендвіч панелей з низьким рівнем теплопровідності і особливими замками для кріплення. Усередині панелей розташовується пінополіуретан високої щільності. Компанія USK укомплектовує сховища додатковим обладнанням - завісами, клапанами вирівнювання тиску, дверима і вікнами, освітленням із захистом від вологи, оглядовими люками, вентиляційними системами, сигналізацією, іншим.

Щоб замовити проектування і виготовлення холодильної камери, зв'яжіться з менеджерами USK. Вони допоможуть підібрати оптимальний варіант комплектації для вашого бізнесу і прорахують вартість робіт. Замовлення виконуються якісно і в чітко встановлені терміни.