+38 (044) 498–26–36   +38 (067) 231-00-01

+38 (044) 498–26–37

г. Киев, ул. Дегтяревская, 25 а

coman@coman.com.ua

Протипожежні сендвіч панелі

Протипожежні сендвіч панелі, купити, УкраїнаСучасне каркасне будівництво не може обійтися без важливого компонента - сендвіч панелей. Ними обшивають стіни і покрівлі, роблять внутрішні перегородки. Матеріал має цілу низку корисних якостей, починаючи з низькою теплопровідності і закінчуючи шумопоглинаючими властивостями.

Найбільшого поширення набули протипожежні сендвіч панелі, завдяки яким вдається зберегти цілісність споруди, незважаючи на руйнівну силу полум'я.

Характерні особливості протипожежних сендвіч панелей

Відомо, що панель типу "сендвіч" є багатошаровою конструкцією, що складається з двох зовнішніх металевих листів і наповнювача. Вогнестійкість панелей безпосередньо залежить від виду наповнювача: базальтова вата не горюча, поліуретан і полістирол витримують високі температури дуже короткий час.

Другий фактор - товщина панелі. Чим товще сендвіч-панель, тим вище коефіцієнт вогнестійкості. Наприклад, мінераловатна панель товщиною 50 мм протистоїть вогню 30 хвилин, 100 мм - 90 хвилин, 200 мм - більше 150 хвилин. За цей час повинна прибути пожежна команда і локалізувати загоряння.

Протипожежні сендвіч панелі, що випускаються нашим заводом, при товщині 140 мм витримують вплив полум'я протягом 153 хвилин, що підтверджено протоколом випробувань профільної лабораторії.

Показник вогнестійкості обчислюється в лабораторних умовах, які можуть істотно відрізнятися від реалій. Якщо при установці панелей допущені помилки, замки закриті не неправильно і немає щільного прилягання, то в місцях стиків з'являються слабкі місця, які зменшують здатність матеріалу протистояти вогню. Тому монтаж слід довіряти компетентним особам.

Де купити вогнестійкі сендвіч панелі

Український завод USK пропонує різні види протипожежних сендвіч панелей, що відрізняються по товщині і облицюванні. Також для захисту від вогню рекомендується використовувати комбіновані панелі з двома видами наповнювачів. Компанія пропонує вигідні умови співпраці своїм клієнтам і готова здійснити поставку будь-якої партії, починаючи з 10 м2, в найкоротші терміни.