+38 (044) 498–26–36   +38 (067) 231-00-01

+38 (044) 498–26–37

г. Киев, ул. Дегтяревская, 25 а

coman@coman.com.ua

Шумопоглинаючий паркан для заміського будинку

Шумопоглинаючий паркан для заміського будинку, УкраїнаВибравшись з великого і шумного мегаполісу в заміський будинок ближче до природи, ми сподіваємося на комфортний відпочинок в тиші і спокої, далеко від суєти. Але не завжди поїздка за місто приносить задоволення, особливо коли поруч з будинком розташована напружена автомобільна траса і залізничний вузол. Якщо ви втомилися від переслідуючого вас нав'язливого шуму, то прийшов час встановити шумопоглинаючий паркан для заміського будинку.

Навіщо потрібна захисну огорожу

Як і будь-яка огорожа, шумопоглинаючий паркан для заміського будинку виконує кілька функцій:

  • Захист від сторонніх очей і проникнення на територію незнайомців
  • Додання закінченого вигляду вашій ділянчі за рахунок красивого оформлення огородження
  • Захист від шуму за рахунок відраження і поглинання звукових коливань.

Як це працює

Сучасні шумопоглинаючі паркани для заміських будинків будують зі спеціальних матеріалів - сендвіч-панелей. Такі панелі мають комбіновану структуру, що складається з декількох шарів:

  • Перший шар - металевий профільний лист з оцинкованої або пофарбованої сталі
  • Другий шар - наповнювач з базальту, поліуретану або полістиролу
  • Третій шар - металевий лист з пофарбованої або оцинкованої сталі.

Структура сендвіч панелі представлена умовно без урахування клейових шарів, замків та інших деталей вироби. Панелі можуть мати різну товщину і застосовуються для будівництва різноманітних об'єктів, в тому числі зборів.

Від того, який вид наповнювача використаний при виготовленні, змінюються характеристики панелі. Наприклад, панель з мінераловати не горюча і стійка до вологи, має низьку теплопровідність і відмінно поглинає звуки за рахунок пористої структури наповнювача. Поліуретан і полістирол також здатні поглинати шуми, стійки до вогкості і практично не проводять тепло, але швидко плавляться при високих температурах.

Шумопоглинаючі паркани для заміських будинків будують з сендвіч панелей з будь-яким із зазначених вище видів наповнювача. При цьому металевий шар служить відбивачем шумів, а наповнювач - поглиначем. Огорожа з таких панелей захищає від гучних звуків не тільки двір садиби, а й прилеглі території за огорожею.