+38 (044) 498–26–36   +38 (067) 231-00-01

+38 (044) 498–26–37

г. Киев, ул. Дегтяревская, 25 а

coman@coman.com.ua

Шумовідбивний паркан

Шумовідбивний паркан замовити недорого, УкраїнаСучасні міста перетворилися в джерела нескінченного шуму. Автомобільні і залізні дороги, аеродроми, стадіони, відкриті концертні майданчики, громадський транспорт, виробничі будівлі генерують шум цілодобово, викликаючи дискомфорт у людини.

Однак з проблемою можна боротися! Завод USK пропонує захиститися від гучних децибелів, побудувавши шумовідбивний паркан з сендвіч панелей. Він допоможе позбутися від безсоння і головного болю, пов'язаних з шумовими ефектами.

Чому шумовідбивний паркан - панацея від акустичного дискомфорту

Гарний паркан з сендвіч панелей - це не тільки данина моді і приємне для ока спорудження. Такі огорожі мають унікальні властивості відбивати і поглинати звукову хвилю. Звук, стикаючись з металевою поверхнею зовнішнього шару сендвіч панелі, відбивається, зменшуючи шумовий ефект. Панель має два шари металу та захищає двір від непотрібного шуму, а також відбиває звуки з вашої ділянки. Якщо ви зібрали гостей і відзначаєте свято у дворі, то музика і інші шуми від вечірки не будуть турбувати сусідів.

Сендвіч панелі також здатні поглинати звукову хвилю. Наповнювач, що знаходиться між двома зовнішніми металевими шарами, має властивість приглушувати звуки і робити їх значно тихішими. Пориста структура наповнювачів ідеально справляється із завданням щодо захисту від шуму.

Саме тому шумовідбивні паркани з сендвіч панелей поступово витісняють звичні огорожі з бетону, цегли та інших матеріалів. Комбінований ефект звукоізоляції, естетичний зовнішній вигляд, екологічна безпека, довговічність - ці якості стають пріоритетними при виборі матеріалу для будівництва огорожі.

Чому шумовідбивні паркани потрібно замовляти у нас

Завод USK виробляє сендвіч панелі і реалізує послугу з проектування, виготовлення та встановлення звукозахисних зборів. При розробці проекту враховуються різноманітні фактори - близькість джерела шуму, інтенсивність звуків, наявність будівель і зелених насаджень, інше. Виходячи з отриманих даних, розраховується висота огорожі і тип панелі для його споруди. Замовляючи послугу з будівництва паркану у нас, ви можете бути впевнені в якості споруди і шумовідбивному ефекті.