+38 (067) 231-00-01   +38 (044) 498–26–36

+38 (044) 498–26–37

г. Киев, ул. Дегтяревская, 25 а

coman@coman.com.ua

Холодильні камери для квітів

Холодильні камери для квітівРізні квіти та інші декоративні рослини є дуже затребуваним товаром. Особливо попит на такий товар великий напередодні різних свят. Адже букет квітів є універсальним і практично обов'язковим доповненням до подарунка для винуватців будь-яких урочистостей. Однак не завжди квіти активно купують, тому необхідно створити відповідні умови для того, щоб квіти протягом тривалого часу залишалися свіжими і красивими. Дуже важливу роль в цій справі відіграють холодильні камери для квітів.

Холодильні камери для квітів - це раціональне і розумне рішення для точок роздрібного продажу рослин. Якщо Ви купите холодильні камери для квітів, то Ви зможете пропонувати своїм клієнтам свіжі і привабливі квіткові композиції. Крім того, холодильні камери для квітів зроблять Ваш бізнес більш прибутковим, так як менша кількість квітів буде псуватися.

Замовити високоякісні і надійні холодильні камери для квітів за лояльною ціною можна на заводі «US Kooler».

Всі холодильні камери для квітів ми виготовляємо за затвердженим замовником проекту. Дизайн і функціональність такого об'єкта реалізуються відповідно до побажань і вимог клієнта.

Для створення холодильних камер будь-якого призначення ми використовуємо тільки найякісніші сучасні матеріали, які ідеально підійдуть для збереження температури в камері. Наші розцінки Вас приємно здивують, а якість виконаних нашими майстрами робіт перевершить всі Ваші очікування. Звертайтеся.