+38 (067) 231-00-01   +38 (044) 498–26–36

+38 (044) 498–26–37

г. Киев, ул. Дегтяревская, 25 а

coman@coman.com.ua

Холодильні камери з сендвіч-панелей

Холодильні камери з сендвіч-панелей Сендвіч-панелі являють собою особливі конструкції, які на сьогоднішній день успішно замінюють багато будівельних матеріалів при зведенні різних споруд. До основних і цілком заслуженим переваг сендвіч-панелей слід віднести крайню простоту монтажу, високий ступінь теплоізоляції, міцність і довговічність. Крім того, їх легко розібрати в разі потреби. Такі гідності зумовили використання даного матеріалу для будівництва багатьох конструкцій. Так, досить часто на різних виробничих підприємствах можна зустріти холодильні камери з сендвіч-панелей.

Важність холодильних камер для багатьох підприємств важко переоцінити, тому що велика кількість різного товару (продукти харчування, фармацевтичні препарати та інше) необхідно зберігати при певному температурному режимі. Тому обладнання холодильне має бути надійним і повноцінно функціонувати. А побудовані холодильні камери з сендвіч-панелей якнайкраще відповідають даним вимогам.

Зведення холодильних камер з сендвіч-панелей слід довірити грамотним фахівцям, у яких є в цій сфері необхідний досвід, які використовують в роботі якісні матеріали та пропонують досить помірні ціни.

Надійні холодильні камери з сендвіч-панелей можна недорого замовити в компанії US Kooler.

Наш завод оснащений сучасним високотехнологічним обладнанням, яке забезпечує випуск сендвіч-панелей для швидкоскладаних конструкцій, в тому числі і розглянутих холодильних камер з сендвіч-панелей. Роботу здійснюють фахівці з високим рівнем кваліфікації.

Якщо Вас цікавлять якісні холодильні камери з сендвіч-панелей, то вірним рішенням буде звернутися до нас.