+38 (067) 231-00-01   +38 (044) 498–26–36

+38 (044) 498–26–37

г. Киев, ул. Дегтяревская, 25 а

coman@coman.com.ua

Паркани з сендвіч панелей

Паркани з сендвіч панелей В сучасному галасливому місті для людей дуже важлива шумоізоляція, адже навіть в центрі великого міста хочеться, щоб на власній ділянці була тиша і спокійна обстановка. Постійний шум різного характеру може негативно впливати на здоров'я людини, а зокрема на її нервову систему. Тому для виробництва фасадів будинків, а також огорож використовують спеціальні шумоізоляційні матеріали. Дуже популярні серед українських споживачів сьогодні паркани з сендвіч панелей. Такі сучасні огорожі добре захищають територію від навколишніх шумів. Також паркани з сендвіч панелей мають досить привабливий зовнішній вигляд.

Паркани з сендвіч панелей не відображають звук. Такі огорожі поглинають і розсіюють різні шуми. Паркани з сендвіч панелей є відносно легкими, тому вони дуже прості в монтажі, а також не мають потреби в потужних опорах.

Ефективність таких огорож досить висока, щоб забезпечити нормальні умови для роботи, відпочинку та просто життєдіяльності навіть в досить гучних районах міста. Дуже актуальними будуть паркани з сендвіч панелей для ділянок, які розташовані поруч з промисловими підприємствами, заводами, дорогами і т.д.

Вас цікавлять якісні сучасні паркани з сендвіч панелей? Тоді Вам обов'язково потрібно зв'язатися з представниками нашої компанії.

Завод US Kooler вже більше 20 років виробляє високоякісні шумопоглинаючі огорожі, які в наш час широко використовуються підприємствами, а також володарями власних приватних ділянок.